Disney Movies Extra

Extra

 • Videoklip k písni Loyal Brave True je na světě

  Jelikož už víme, kdy zamíří film Mulan do kin, dočkala se jeho ústřední píseň Loyal Brave True od Christiny Aguilery oficiálního videoklipu. Na ten se můžete podívat uvnitř článku.

  2 0
  18.8.2020 | 10:40tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si ústřední song k filmu Mulan

  Remaky disneyovek jsou význačné i tím, že dostávají nějakou ústřední píseň. U nové Mulan je to song od Christiny Aguilery Loyal Brave True a není to poprvé, co má Christina něco společného s Mulan. Právě ona totiž nazpívala i píseň k původnímu animáku. Oba songy si můžete pustit uvnitř článku.

  7 0
  8.3.2020 | 11:44tominotominoDiskuze (0)
 • Poslechněte si ústřední píseň Zloby: Královny všeho zlého

  Krátce před premiérou filmu Zloba: Královna všeho zlého byl vydán oficiální song, jenž tento film doprovází. Jedná se o píseň od zpěvačky Bebe Rexha, která nese název You Can't Stop The Girl. Uvnitř článku si ji můžete poslechnout a podělit se s ostatními, jak se vám líbí.

  1 0
  26.10.2019 | 15:10tominotominoDiskuze (1)

Aktuální film

Mulan

Premiéra: 4.9.2020
Režie: Niki Caro
Scénář: Rick Jaffa, Amanda Silver
Hudba: Harry Gregson-Williams
Hrají: Yifei Liu, Donnie Yen, Jet Li, Li Gong, Jason Scott Lee, Yoson An, Rosalind Chao, Tzi Ma, Xana Tang, Ron Yuan, Jimmy Wong, Pei-pei Cheng, Nelson Lee, Utkarsh Ambudkar, Chum Ehelepola,…

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2, 3, 4
PLAKÁTY: 1, 23

Nepřehlédněte

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Chystá se prequel ke Krásce a zvířeti

Film Kráska a zvíře patří mezi disneyovkami k těm nejvýdělečnějším, proto bylo jen otázkou času, než se připraví nějaké pokračování. To se však zatím nekoná, avšak film získává seriálový prequel, který bude sledovat příběh dvou postav z onoho filmu.

Reklama

Seznam filmů

Nejoblíbenější filmy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás