Mena Massoud

Mena Massoud

Celé jméno: Mena Massoud
Místo narození: Káhira, Egypt
Známé projekty: Open Heart, Aladin, Reprisal

Datum narození: 17.9.1991 (32 let)

Mena se narodil v egyptské Káhiře a když mu byli tři roky, jeho rodina emigrovala do Kanady, jelikož jeho rodiče začali pociťovat, že nejsou v úplném bezpečí, protože jsou Koptové. Mena tak následně vyrůstal v ontarijském Markhamu. Je také veganem.

S herectvím Mena začal v roce 2011, kdy si zahostoval v seriálech Nikita a Combat Hospital. Dále následovaly role v seriálu Open Heart, ve filmu Ordinary Days (2018) a v seriálu Jack Ryan. Jeho největší role však přišla v roce 2019, kdy se představil jako nový Aladin od Disneyho ve filmu Aladdin. Díky tomu se dostal do většího povědomí diváků. Následovala hlavní role v seriálu Reprisal a ve filmech Strange but True (2019), Run This Town (2019) a v chystaném The Royal Treatment.


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Disney Movies Aladin 2019 2019 1

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů