Harry Potter

Poslední novinky

 • První fotografie Mloka Scammandera z pokračování Fantastických zvířat

  Máme tu první fotky z filmu Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald, na kterých můžeme vidět Eddieho Redmaynea, který i ve druhém díle bude nosit svou typickou žlutou vestičku a modrý kabát. Už se pořádně těšíte na pokračování příběhů ze světa Harryho Pottera?

  18 0
  12.12.2017 | 18:02tom99Diskuze (0)
 • David Yates se zastává Johnnyho Deppa a vyjadřuje se k jeho obviněním

  Johnny Depp hraje ve Fantastických zvířatech klíčovou postavu, kolem které se začne točit příběh již od druhého filmu a možná se s ním budeme setkávat až do posledního pátého filmu. Proto by bylo nemilé, kdyby tak charismatický herec byl přeobsazen. Zvažovalo to studio?

  20 0
  10.12.2017 | 17:00tom99Diskuze (6)
 • Tvůrci slibují, že pokračování Fantastických zvířat bude lepší

  Pokračování Fantastických zvířat vtrhne do kin příští rok, což je poměrně dlouhá doba. Tvůrci nás už nyní lákají a slibují, že nás čeká úplně jiný příběh, pojetí a odlišná atmosféra oproti prvnímu snímku. Navíc nás čeká změna lokace, takže kulisy nebudou okoukané.

  32 0
  3.12.2017 | 19:42tom99Diskuze (2)
 • Albus Brumbál v průběhu věků

  Nejdříve ředitele Bradavic hrál Richard Harris, ale po jeho náhlé smrti po Tajemné komnatě ho nahradil Michael Gambon. Nyní nás ve Fantastických zvířatech čeká Jude Law. Prohlédněte si v galerii, jak se vzhled Brumbála měnil. A koresponduje vzhled mladého Brumbála alespoň trochu s tím starším?

  16 0
  26.11.2017 | 16:30tom99Diskuze (2)
 • Fantastická zvířata dostávají nový název a hrdinové se představují na první fotce

  Studio Warner Brothers. konečně odhalilo název dalšího filmu. Ten ponese zajímavý název Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald. Při té příležitosti studio vydalo i první a velice povedený plakát s hlavními postavami, které dostanou ve filmu prostor. Začínáte se těšit?

  28 0
  17.11.2017 | 13:18tom99Diskuze (17)
 • Fantastická zvířata: Objeví se nakonec i Nicholas Flamel

  Svět Harryho Pottera se nám již brzy rozroste o další film. Tentokrát se můžeme těšit na celou řadu známých postav ze slavné knižní série. Kromě Albuse Brumbála se tak například objeví i Nicholas Flamel, důležitá postava hned z první knihy o brýlatém chlapci s jizvou na čele.

  26 0
  24.10.2017 | 17:00tom99Diskuze (2)
 • Kniha dohnala reálný čas: Včera nastoupil Albus Potter do Spěšného vlaku do Bradavic

  Pro mnohé školáky byl včerejší den návratem do školních lavic a jinak tomu ani nebylo i u studentů školy čar a kouzel v Bradavicích. Včera byl přesně den, kdy Albus Potter poprvé nastoupil do Spěšného vlaku do Bradavic a započal své dobrodružství, které bylo zmapováno v divadelní hře.

  41 0
  2.9.2017 | 17:45tom99Diskuze (6)
 • Zemřel Robert Hardy, představitel Korneliuse Popletala

  Ve věku úctyhodných 91 let nás opouští Robert Hardy, který hrál od druhého filmu s Harrym Potterem ministra kouzel Korneliuse Popletala. Tuto roli si následně Hardy zopakoval ještě třikrát, naposledy jsme ho viděli v pátém díle. Smrt Roberta Hardyho potvrdily pozůstalé děti Emma, Justine a Paul.

  0 50
  3.8.2017 | 21:00tom99Diskuze (3)
 • Ve druhém díle se můžeme těšit na kouzelný cirkus a útěk z vězení

  Komunitu v Americe jsme již poznali, nyní se vrátíme zpět do Evropy. Konkrétně do Londýna a Paříže. Kouzelník Grindewald prchá ze svého vězení, svolává své následovníky a rozpoutává po celé Evropě peklo. Jediný, kdo ho může zastavit, je Albus Brumbál. Na co se můžeme ve druhém díle těšit?

  33 0
  30.7.2017 | 16:49tom99Diskuze (6)
 • V pokračování se vrátí všechny důležité postavy z jedničky. A kdo se k obsazení ještě přidá?

  Pokračování Fantastických zvířat nás čeká 16. listopadu 2018 a zatím toho moc o druhém dílu nevíme. Nyní máme alespoň potvrzený návrat herců z jedničky a už i tušíme, na které nové postavy se můžeme v sequelu těšit. Objeví se například Leta Lestrangeová, Mlokův bratr či nebezpečný námezdní lovec.

  23 2
  22.7.2017 | 15:57tom99Diskuze (12)

Harry Potter
95/100 - 22×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Josh Herdman (Gregory Goyle), Matthew Lewis (Neville Longbottom), Oliver Phelps (George Weasley), James Phelps (Fred Weasley), Alan Rickman (Severus Snape), Michael Gambon (Albus Brumbál), Devon Murray (Seamus Finnigan), Bonnie Wright (Ginny Weasleyová), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Tom Felton (Draco Malfoy), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Alfred Enoch (Dean Thomas), David Bradley (Argus Filch)

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Aktuální film

Název: Fantastická zvířata a kde je najít
Premiéra: 17. listopadu 2016
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se vydáme ještě jednou. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mlocka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Nejlepší postavy Fantastických zvířat

Filmy

Fotografie

Fotografie

Narozeniny