Harry Potter
93/100 - 56×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Novinky

 • Čeká značku Harry Potter pod novým vedením reset aktuálních filmů?

  Když se daří, schvaluje se jeden nesmyslný spin-off za druhým. Když se ovšem nedaří, projekty se ruší, pečlivě se vybírá, čemu dalšímu se dá přednost. Nejsou ovšem vyloučeny i různé remaky, restarty či resety. Warner Brothers má nyní nové vedení a nový směr není vyloučen.

  1 23
  8.6.2022 | 17:57tom99Diskuze (17)
 • Aktualizace postav série Fantastická zvířata po třetím filmu

  Snad ubylo dostatek času a vy jste přišli do kin podpořit snímek Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství. I když se opět stavělo na starých postav, přeci jenom jsme pár nových potkali. Uvnitř článku najdete aktualizaci staronových postav. Nezapomeňte všechny ohodnotit.

  10 1
  28.5.2022 | 15:21tom99Diskuze (0)
 • Pokračování celé série je značně nejisté, film potkaly ty nejčernější scénáře

  Na přelomu století se stály fronty na nové knížky s Harrym Potterem. O zhruba dvacet let později tu máme sérii ze stejného kouzelnického světa, která staví na známých postavách. Kde ovšem jsou diváci, když studio potřebuje podpořit? Tržby jsou odstrašující a se sérií to nevypadá dobře.

  6 7
  18.5.2022 | 17:02tom99Diskuze (13)
 • Tržby: Ani Brumbál a jeho tajemství diváky moc nezajímají, výsledky z kin nejsou dobré

  Někdy připravíte nejlepší možný film z celé série, ale diváci jsou už tak znechucení, že se napotřetí namotat nenechají a do kina stejně nedorazí. To se bohužel stává třetím Fantastickým zvířatům. Ty si sice odnášejí vesměs pozitivní recenze, ale diváci na sérii bohužel už neslyší.

  11 3
  28.4.2022 | 17:25tom99Diskuze (4)
 • Série Fantastických zvířat může v dalších dílech v klidu pokračovat bez Ezry Millera

  Studio Warner Brothers čeká velice těžké rozhodování. Série Fantastická zvířata není tak úspěšná, jak se na začátku očekávalo. Tržby z kin nejsou oslnivé, recenze poměrně bídné a navíc se musí řešit opět problémy s herci. Naštěstí poslední bod lze vyřešit rychle a elegantně.

  13 2
  26.4.2022 | 16:09tom99Diskuze (4)
 • Recenze filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

  Film Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství je konečně v kinech a názory na film se různí. Dobrá zpráva je, že série konečně dostala nějaký řád a směr, takže určité zlepšení tu určitě je. Každá postava má své místo v příběhu. Stačí to ale divákům, kteří mají stále v paměti Harryho Pottera?

  5 1
  19.4.2022 | 16:24tom99Diskuze (5)
 • Ezra Miller lítá z jednoho průšvihu do druhého, jak zareaguje Warner Brothers?

  Kdo by si vsadil na to, že budou problémy zrovna s Ezrou Millerem? Superhrdina Flash rozhodně nejde příkladem, když v noci vykrádá byty, škrtí lidi na potkání, nadává a vyhrožuje smrtí. Nedávné kauzy už studio Warner Brothers nemůže ignorovat a údajně si pozvalo Millera na kobereček.

  7 0
  16.4.2022 | 17:33tom99Diskuze (7)
 • Třetí díl Fantastických zvířat v kinech netáhne, stagnující zájem pokračuje

  Můžeme to svalovat na silnou konkurenci v kinech, ovšem nemůžeme se zbavit pocitu, že třetí díl Fantastických zvířat začal finančně za očekáváním. Problémy v produkci, skandály J. K. Rowlingové, odchod Johnnyho Deppa, kauza Ezry Millera. To vše provází třetí díl a zřejmě je to vidět i tady.

  14 1
  12.4.2022 | 17:06tom99Diskuze (15)
 • Brumbálova tajemství pronikají i na Ednu

  S příchodem nového filmu Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství jsme si pochopitelně připravili i nový design webu. Studeně modrou jsme vyměnili za teplou červenou. V komentářích nám dejte vědět, jak se vám nový kabát webu líbí. Standardně se o něj postaral @tom99.

  21 0
  5.4.2022 | 22:39tom99Diskuze (1)
 • Brumbálova tajemství budou nejdelším filmem celé série

  Čím déle strávíme v kouzelnickém světě, tím lépe, nebo ne? Alespoň tak to platilo u série s Harrym Potterem, nicméně Fantastická zvířata zatím škobrtají na místě. Po nepříliš povedeném druhém dílu tu je ale další, který si odnáší zatím pozitivní recenze. Jak dlouho bude tato zábava trvat?

  13 0
  4.4.2022 | 16:41tom99Diskuze (2)

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama