Harry Potter
93/100 - 57×

Harry Potter

Harry Potter, který celý svůj život vyrůstal u nudných Dursleyů, zjišťuje, že je slavný čaroděj, kterého zná celý kouzelnický svět. Harry za sebou nechává svět mudlů a vydává se do školy čar a kouzel v Bradavicích, kde čelí své nelítostné minulosti. Zjišťuje pravdu o smrti svých rodičů a dozvídá se o tajemném Vy-víte-kom.

VB | 2001 | Vysílá se
vysílání
9 sezón | | 120 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Fantasy
hrají
Daniel Radcliffe (Harry Potter), Emma Watson (Hermiona Grangerová), Rupert Grint (Ron Weasley), Michael Gambon (starší Albus Brumbál), Ralph Fiennes (Tom Raddle), Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid), Alan Rickman (Severus Snape), Eddie Redmayne (Mlok Scamander), Jude Law (mladší Albus Brumbál), Johnny Depp (první Gellert Grindelwald), Mads Mikkelsen (druhý Gellert Grindelwald), Ezra Miller (Credence Holokost), Maggie Smith (Minerva McGonagallová), Tom Felton (Draco Malfoy), Gary Oldman (Sirius Black)

Daniel Radcliffe prozrazuje, proč by jeho cameo v novém seriálu nebylo žádoucí

Daniel Radcliffe prozrazuje, proč by jeho cameo v novém seriálu nebylo žádoucí

Stále se chystá seriál o Harrym Potterovi, který je v pre-produkční fázi. Novinek ohledně nového seriálu moc není, ale sem tam se s nějakým svým vlastním poznatkem vynoří hvězda z původní série. Nyní Daniel Radcliffe velice střízlivě vysvětluje, proč by se v seriálu neměl objevit.

7 0
11.6.2024

Herec Daniel Radcliffe se proslavil rolí čaroděje Harryho Pottera ve stejnojmenné sérii, která obsahovala osm filmů. Zatímco ale jeho kolegové z jiných sérií (např. Hayden Christensen ze Star Wars) se až tak herecky neprosadili, Radcliffe o role nouzi nemá. Dokázal v sobě probudit nadání a střídá jeden film za druhým.

(Daniel Radcliffe prozrazuje, proč by jeho cameo v novém seriálu nebylo žádoucí. Foto: Disney+)

Návraty do starých rolí jsou bohužel v dnešní době populární a Hollywood se velice často snaží hrát na srdce diváků. Na tučný šek slyšela v minulosti celá řada herců, kteří se nechali přesvědčit a své původní role zkrátka nedokázali nechat u ledu. (Michael Keaton ve Flashovi, Ewan McGregorObi-Wanovi, Keanu Reeves v Matrixu). Radcliffe ale má v tomto ohledu jasno:

Stejně jako zbytek světa se těším, až se na seriál podívám. Nemyslím si, že bych se měl v seriálu objevit. Doufám, že tvůrci jsou dostatečně moudří na to, aby chtěli čistý začátek. A asi by to nefungovalo, kdyby kdokoliv z nás (herců z filmové série, pozn. red.) se v seriálu objevil.

Warner Brothers by jistě rádo propojilo nový seriál s filmovým světem a schovalo v nové show pár easter-eggů na předchozí filmy. Bude se to ale muset obejít bez největší hvězdy původní série, protože ta zastává naprosto jasný názor a vlastně si ani nemyslí, že by jeho návrat měl být něčím, o co by studio mělo samo usilovat:

Usilují o nový a čerstvý začátek. A budou v něm chtít mít svou vlastní stopu, tudíž nedává smysl, aby se v seriálu zničehonic objevil starý Harry. Já to rozhodně nevyhledávám. Držím jim ale palce a jsem zvědavý na to, jak předám pochodeň někomu dalšímu. Nemyslím si ale, že se ta pochodeň musí být předána doslova a to fyzicky.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /3

Ann Taylor

Tohle je docela rozumný. Když znova, tak celé. Já hlavně doufám, že ty děti, které budou hrát hlavní postavy, nebudou muset čelit nadávání a výhružkám, že si „dovolili tu postavu hrát, nové přece fuj“, natož rozebírání a narážkám na jejich vzhled. Ale taky je mi naprosto jasný, že budou, protože lidi jsou idioti.

webmaster
11.6.2024 | 15:41:39
Lukass.M

Kdo jinej by se hodil na roli Jamese Pottera víc?

12.6.2024 | 5:16:16
Lukass.M

… Jedině snad vlastní otec novýho Harryho. Spíš si myslim, že už se nechce znova „umazat“ od Rowlingový po tom co se od ní tak snaží distancovat.

12.6.2024 | 5:18:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Fantastická zvířata: Brumbálova tajemství

Premiéra: 6. dubna 2022
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling, Steve Kloves
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po více jak čtyřech letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět, hledat skvělá stvoření z kouzelnického světa a taktéž bojovat proti Grindelwaldovi

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Reklama

Filmy

Předchozí film

Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny

Premiéra: 15. listopadu 2018
Režisér: David Yates
Scénář: J. K. Rowling
Hudba: James Newton Howard

Do světa Harryho Pottera se po dvou letech opět vracíme. J. K. Rowlingová připravila scénář na celkem pět filmů Fantastických zvířat, které budou mapovat příběh Mloka Scamandera, který bude prozkoumávat svět a hledat skvělá stvoření z kouzelnické­ho světa.

PROFIL FILMU
RECENZE FILMU
OHODNOŤTE FILM
OHODNOŤTE POSTAVY

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama