Jessica Williams

Jessica Williams

Celé jméno: Jessica Renee Williams
Místo narození: Los Angeles County, Kalifornie, USA
Známé projekty: Fantastická zvířata, Love Life

Datum narození: 31.7.1989 (34 let)

Jessica Williams je americká herečka, která se narodila roku 1989 v Los Angeles County. Vzdělávala se na Nathaniel Narbonne High School, kde poprvé přičichla k dramatu. Následně se herectví věnovala na California State University.

Svého hereckého debutu se dočkala roku 2006, kdy se objevila v seriálu Just for Kicks jako Vida Atwood. Následně se věnovala studiu a kariéru řádně odstartovala až roku 2010. Na začátku se podílela například na pořadech UCB Comedy Originals či The Daily Show.

Roku 2014 sehrála výraznější vedlejší roli v seriálu Girls, kde se objevila jako Karen. Dále jsme ji mohli vidět ve filmech Pozdravy ze spermabanky, People, Places, Things, The Incredible Jessica James, Šprtky to chtěj taky či Jako zvířata.

Její prozatím největší rolí je postava Lally Hicksová, kterou si v letech 2018–2022 zahrál ve dvou dílech filmové série Fantastická zvířata. Původně tu neměla nijak velkou roli, ale ve třetím díle byla její postava povýšena na jednu z hlavních postav. Během toho jsme ji mohli vidět v seriálech I [Heart] Arlo a Love Life.

Foto CC BY 2.0 Sarah E. Freeman, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Shrinking Gabby 2023 1
Harry Potter Lally Hicksová 2018 2022 2

Filtr seriálů