Disney Movies
90/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Videa

 • Strašidelný dům ožívá na plátnech kin

  Disney připravil další film, který je inspirovaný jednou z atrakcí v Disneylandu. Tentokrát uvádí příběh o strašidelném domě, v němž žijí matka se synem a také nevítaní duchové. Proto je nutné obrátit se na experty, kteří si se strašidlama poradí. V kinech od 27. července.

  6 1
  27.7.2023 | 16:55tominotominoDiskuze (0)
 • Nahlédněte s herci do Města živlů

  Herečtí dabéři nám ve speciálním videu představují blíže Město živlů, které je hlavním dějištěm nového pixarovského animáku Mezi živly. Podle nich nás čeká vskutku zábavná podívaná, která bude nacpaná slovními hříčkami a zasáhne člověka u srdce.

  6 0
  14.6.2023 | 18:41tominotominoDiskuze (0)
 • Petr Pan a Wendy se představují v plnohodnotném traileru

  Už tento pátek můžeme na Disney+ očekávat uvedení hrané adaptace klasické pohádky o Petru Panovi. Společně s ním, Wendy a jejími bratry se vydáme na dobrodružnou cestu do Země Nezemě, kde neplatí žádná pravidla a člověk zde nezestárne, což je přesně to, po čem Wendy touží.

  6 2
  25.4.2023 | 18:37tominotominoDiskuze (2)
 • Na konci dubna poletíme do Země Nezemě

  V uplynulých dnech jste se u nás mohli podívat na trailery k Malé mořské víle a k animáku Mezi živly, nicméně ještě před těmito filmy nás čeká premiéra hrané adaptace Petra Pana a Wendy, která se rovněž představuje ve svém traileru. Premiéra na Disney+ je stanovena na 28. dubna.

  4 1
  3.4.2023 | 18:03tominotominoDiskuze (2)
 • Vítejte ve Městě živlů

  Červen bude patřit novému animáku Elemental, česky Mezi živly, od Pixaru. Ten nás zavede do Města živlů, kde se musí dodržovat jedno pravidlo – živly se mezi sebou nestýkají. Avšak jeden vodák a jedna ohnivačka spolu navážou neobvyklé přátelství.

  8 0
  29.3.2023 | 18:15tominotominoDiskuze (0)
 • Ariel nás bere do podmořského království v oficiálním traileru

  Po dvou krátkých upoutávkách k Malé mořská víle, jíž uvidíme v květnu, konečně přichází na řadu plnohodnotný trailer. Příběh mořské víly Ariely, která zatouží po životě na souši mezi lidmi, kde nalezne lásku, určitě znáte a není nutné jej více představovat. Proto raději rovnou mrkněte na trailer.

  6 6
  13.3.2023 | 18:13tominotominoDiskuze (19)
 • Druhý teaser na Malou mořskou vílu ukazuje pár nových záběrů

  Disney představilo druhý teaser k hrané pohádce Malá mořská víla, kterou uvidíme na konci letošního května. V něm můžeme vidět několik dalších záběrů z podmořského světa a také Jonaha Hauer-Kinga jako prince Erica a Melissu McCarthy jako Ursulu.

  6 0
  20.2.2023 | 18:29tominotominoDiskuze (0)
 • Vydejte se s Disneym do Divnosvěta a do Města živlů

  Tento týden odstartuje v kinech animovaný film Divnosvět od studia Walt Disney Animation Studios a abyste věděli, o čem bude, máme tu pro vás k němu trailer. Zároveň se můžete podívat na první teaser k pixarovce Mezi živly, kterou uvidíme v příštím roce.

  5 0
  22.11.2022 | 17:15tominotominoDiskuze (0)
 • Ariel se představuje v první upoutávce

  Dlouho připravovaný film o malé mořské víle se dočkal první upoutávky, která toho sice moc nenabízí, ale konečně v ní můžeme spatřit Halle Bailey jako Ariel. Zároveň bylo prozrazeno, že film zamíří do kin 26. května 2023.

  6 11
  10.9.2022 | 11:51tominotominoDiskuze (4)
 • Disney ve čtvrtek uvede Pinocchia

  Již tento čtvrtek můžete na Disney+ očekávat premiéru nové adaptace jednoho z klasických animovaných děl, a to Pinocchia. Ten vypráví o starém řezbáři, který vytvoří dřevěnou loutku, jež sní o tom, že se stane skutečným chlapcem.

  9 0
  6.9.2022 | 17:56tominotominoDiskuze (0)

Aktuální animák

Přání

Premiéra: 30.11.2023
Režie: Chris Buck, Fawn Veerasunthorn
Scénář: Jennifer Lee, Allison Moore
Hudba: Dave Metzger
Hrají: Ariana DeBose, Chris Pine, Alan Tudyk, Angelique Cabral, Victor Garber, Natasha Rothwell, Jennifer Kumiyama, Harvey Guillén, Niko Vargas, Evan Peters, Ramy Youssef, Jon Rudnitsky, Della Saba,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální hraný film

Strašidelný dům

Premiéra: 27.7.2023
Režie: Justin Simien
Scénář: Katie Dippold
Hudba: Kris Bowers
Hrají: LaKeith Stanfield, Tiffany Haddish, Owen Wilson, Danny DeVito, Rosario Dawson, Chase W. Dillon, Jamie Lee Curtis, Jared Leto, Winona Ryder, Dan Levy, Charity Jordan,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILERY
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Rok 2024 představí jen pár disneyovek, ale zato jde o velmi očekávané snímky

Rok 2024 představí jen pár disneyovek, ale zato jde o velmi očekávané snímky

Po letech, kdy Disney vydávalo animáky a hrané disneyovky jednu za druhou, se letos Disney trochu uskromní a raději než na kvantitu vsadí na kvalitu. V aktuálním roce se můžeme těšit na tři filmová pokračování úspěšných značek.

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama