Disney Movies
91/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Buddy

Buddy

Pes, který je Estelliným věrným společníkem už od jejího dětství.

Sezóny 1
2021 - 2021

Informace

Jméno: Buddy
Druh: pes
Pohlaví: samec
Barva srsti: světle hnědá
Autor postavy: původní filmová postava
Představitel: pejsek BobbyFilmy
O Buddym:

S Buddym se Estella setkává už jako malá, když ji spolužáci hodí do kontejneru. Estella se malého pejska ujímá a od té doby se z nich stává nerozlučná dvojka. Po smrti její matky naleznou oba svůj nový domov po boku výrostků Jaspera a Horáce a jejich pejska Winka. Tato pětice pak společně podniká různé krádeže, při kterých mívají svou roli i Buddy s Winkem. Když začne Estella chodit do práce, Buddy ji každé ráno do práce doprovází. Když se ale z Estelly stane Cruella, už se svým pejskem netráví tolik času jako dřív. Když ale přijde na záchranu jednoho druhým, neváhají si navzájem pomoct.


Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální animák

Rakeťák

Premiéra v ČR: 16.6.22
Premiéra v USA: 17.6.22
Režie: Angus MacLane
Scénář: Pete Docter
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Chris Evans, James Brolin, Keke Palmer, Peter Sohn, Taika Waititi, Dale Soules, Uzo Aduba, Efren Ramirez, Isiah Whitlock Jr., Bill Hader,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2, 3
PLAKÁTY

Nepřehlédněte

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

Reklama

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama