Joel Fry

Joel Fry

Celé jméno: Joel Fry
Místo narození: Londýn, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Trollied, Plebs, Game of Thrones

Rok narození: 1984 (34 let)

Joel Fry je anglický herec a muzikant, který se narodil v Londýně. Herectví se vyučil na Royal Academy of Dramatic Art. Na televizních obrazovkách se poprvé objevil roku 2007, kdy byl obsazen do malé role televizního seriálu Sound.

Roku 2008 si zahrál v seriálu Massive, po kterém získal roli v seriálech The Bill a No Signal. V letech 2011 – 2012 si zahrála postavu Darrena v seriálu White Van Man. Jeho zatím největší rolí je postava Leightona ze seriálu Trollied, kde se objevil v letech 2011 – 2013.


Roku 2013 byl obsazen do seriálu Plebs, kde až do roku 2016 hrál Stylaxe. O rok později se jako Hizdahr zo Loraq objevil v seriálu Game of Thrones. A ještě roku 2015 si zahrál Davea v seriálu You, Me and the Apocalypse.

Joel Fry je součástí hudební skupiny Animal Circus.

Foto: HBO


Hraje v

Komerční sdělení

Vyhrajte romantický pobyt v Babylonu

Blíží se květen a s ním svátek všech zamilovaných – První máj. Pokud nevíte, co podniknout, nechte se zlákat speciální nabídkou a uneste svou drahou polovičku do malebného Liberce. Budete bydlet ve Wellness Hotelu Babylon a můžete zavítat na místa, kde točil nedávno seriál také Orlando Bloom.