Disney Movies
91/100 - 16×

Disney Movies

Filmová společnost Walta Disneyho má na svém kontě velké úspěchy jak s animovanými pohádkami, tak i hranými filmy. Díky tomu se studio rozhodlo oba žánry zkombinovat a vytvořit hrané remaky svých klasických pohádek, jako jsou Popelka, Kráska a zvíře či Kniha džunglí. A právě těmto filmům a také těm animovaným se tato stránka věnuje.

USA | 1996 | Vysílá se
žánr
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
hrají
Emma Stone (Cruella de Vil), Emma Thompson (Baronka Von Hellmanová), Joel Fry (Jasper), Paul Walter Hauser (Horác), Kirby Howell-Baptiste (Anita Zlatíčko), Mark Strong (John), John McCrea (Artie), Kayvan Novak (Roger), Mena Massoud (Aladin), Naomi Scott (Jasmína), Will Smith (Džin), Marwan Kenzari (Jafar), Nasim Pedrad (Dália)

Cruella de Vil

Cruella de Vil

Estella je začínající módní návrhářka, kterou její cesta světem módy a pomsty zavede až k přijetí identity Cruelly.

Sezóny 1
2021 - 2021

Informace

Jméno: Estella Millerová / Estella Von Hellmanová / Cruella de Vil
Druh: člověk
Pohlaví: žena
Barva vlasů: černá a bílá, někdy i červená
Autor postavy: Dodie Smith
Představitelka: Emma Stone, Tipper Seifert-Clevelan (dvanáctiletá Estella), Billie Gadsdon (pětiletá Estella)
Česká dabérka: Berenika Kohoutová


Filmy


Cruella je:


O Cruelle:

Estella Millerová vyrůstá se svou matkou Catherine, nicméně je to malá potížistka, která mívá na školách problémy. Když Catherine vyhledá finanční pomoc, je nakonec zabita a Estella začíná žít na ulici po boku svých nových přítel Jaspera a Horáce. Společně podnikají různé loupeže, avšak Estella má svůj vlastní sen – být úspěšnou módní návrhářkou. Taková příležitost se jí nakonec naskytne v podniku proslulé návrhářky Baronky, kde Estella ukazuje, jaký talent se v ní skrývá. Estella ale zjišťuje, že Baronka je onou osobou, která je zodpovědná za smrt její matky, a proto připravuje pomstu a vytváří si identitu Cruelly, nové Barončiny sokyně na módním poli.Další představitelky Cruelly:

(Cruella v animované verzi.)

Foto: Disney

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fifakovaterka

Skvělé zpracování Cruelly. Vyrostla jsem sice na Glenn Close, která pro mě navždy zůstane jako Cruella TOP, ale Emma se toho zhostila skvěle a líbilo se mi to moderní pojetí :)

webmaster
3.3.2022 | 13:40:16
Kothy

wow!

3.3.2022 | 13:29:08

Aktuální animák

Rakeťák

Premiéra v ČR: 16.6.22
Premiéra v USA: 17.6.22
Režie: Angus MacLane
Scénář: Pete Docter
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Chris Evans, James Brolin, Keke Palmer, Peter Sohn, Taika Waititi, Dale Soules, Uzo Aduba, Efren Ramirez, Isiah Whitlock Jr., Bill Hader,…

VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER: 1, 2, 3
PLAKÁTY

Nepřehlédněte

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Které hrané i animované disneyovky uvidíme v nejbližších dvou letech?

Studio Disney nás každým rokem zásobuje spoustou filmů a jinak tomu nebude ani v následujících dvou letech. Kromě marvelovek a filmů ze světa Star Wars se můžeme těšit i na několik nových hraných a animovaných disneyovek, z nichž některé spatříme na službě Disney+ a některé na plátnech kin.

Reklama

Nejlepší filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama