Nicholas Gonzalez

Nicholas Gonzalez

Celé jméno: Nicholas, Edward Gonzalez
Místo narození: San Antonio, Texas, USA
Známé projekty: Resurrection Blvd., Anakonda: Honba za krvavou orchidejí, Sleepy Hollow, The Good Doctor

Datum narození: 3.1.1976 (48 let)

Nicholas Gonzalez je známý seriálový herec, který se narodil v Texasu. Studoval na Central Catholic High School, kde byl uznávaným běžcem. Následně studoval v Kalifornii na Standford University. Má dva sourozence – bratra JJ Gonzaleze a nevlastní sestru Madeline Mosier.

Po vystudování vysoké školy byl součástí divadla. Když se roku 1998 přestěhoval do Los Angeles, tak se mu jeho herecký sen splnil. Jako začínající herec byl součástí mnoha seriálových projektů, ale hned roku 1999 jsme ho mohli vidět v šesti epizodách seriálu Undressed.

Hned následující rok vyhrál casting na postavu Alexe Santiaga ze seriálu Resurrection Blvd., kde byl až do roku 2002. Roku 2004 se objevil jako Conrado v seriálu American Family. Další větší role se dočkal až roku 2009 v seriálu Mental, kde si zahrál doktora Artura Suareze.

I následující léta se nesla v duchu vedlejších seriálových rolí. Zmíníme, že se objevil v seriálech Melrose Place, Off the Map, Underemployed, Sleepy Hollow, Jane the Virgin či The Flash. Původně měl hrát jednu z hlavních rolí seriálu Lucifer, ale jeho role byla přeobsazena Kevinem Alejandrem. Později se pravidelně vyskytoval v seriálu The Good Doctor, kde ztvárnil chirurga, který měl za úkol dohlížet na rezidenty.

Gonzalez se taktéž objevil v několika filmech. Zahrál si například ve snímcích Anakonda: Honba za krvavou orchidejí, Za nepřátelskou linií 2 – Osa zla, Bratři a sestry, Falling Awake, S.W.A.T.: Pod palbou či Christmas Belle.

Ve svém volném čase hraje golf a videohry. Rád čte a miluje zvířata.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
La Brea Levi Delgado 2021 2024 3
The Good Doctor Neil Melendez 2017 2020 4
The Flash Dante Ramon 2015 2016 3

Filtr seriálů