Seriály – akční


Edna ve své databázi více než tisícovky seriálů nabízí fanouškům aktuální novinky a české titulky k vybraným pořadům a oblíbeným televizním hitům. Najděte si svůj oblíbený.

Nejpopulárnější seriály | Nejlepší seriály | Doporučte mi seriál | Rozšířené hledání v seriálech


Žánr: Akční

  • The Walking Dead (Živí mrtví)

    The Walking Dead (Živí mrtví)

    Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

    Premiéra: 2010 / 17383× v Bedně
    fanweb
  • Arrow

    Arrow

    Přes den si Oliver Queen hraje na bohatého, bezstarostného dědice a pod rouškou noci se stává maskovaným ochráncem města. Snaží se napravit to, co napáchala jeho rodina. Za pomocí luku a šípu s různými vylepšeními se snaží vrátit zašlou slávu Starling City.

    Premiéra: 2012 / 15116× v Bedně
    fanweb
  • Vikings (Vikingové)

    Vikings (Vikingové)

    Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

    Premiéra: 2013 / 14069× v Bedně
    fanweb
  • The Flash

    The Flash

    Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

    Premiéra: 2014 / 12497× v Bedně
    fanweb
  • Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)

    Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)

    V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

    Premiéra: 2013 / 10296× v Bedně
    fanweb
  • Westworld

    Westworld

    Temná odysea o začátcích umělé inteligence z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kterou tvůrce Jonathan Nolan přepracoval do modernější seriálové podoby.

    Premiéra: 2016 / 7964× v Bedně
    fanweb
  • Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)

    Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce)

    Spin-off seriálu The Walking Dead, jehož děj se odehrává v Los Angeles, kde vypukne podivná nákaza. Lidé ji nejprve považují za zákeřnou chřipku, ale brzy se ukáže, že jde o možná ještě zákeřnější virus.

    Premiéra: 2015 / 7439× v Bedně
    fanweb
  • Legends of Tomorrow

    Legends of Tomorrow

    Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

    Premiéra: 2016 / 6954× v Bedně
    fanweb
  • Daredevil

    Daredevil

    Matt Murdock byl jako malý chlapec oslepen, ale s jeho mimořádnými smysly bojuje proti nespravedlnosti ve dne jako právník a v noci jako superhrdina Daredevil v newyorském Hell's Kitchen.

    Premiéra: 2015 / 6933× v Bedně
  • Teen Wolf (Vlčí mládě)

    Teen Wolf (Vlčí mládě)

    Mladý středoškolák Scott, byl náhodou pokousán vlkodlakem. Scott brzy zjišťuje, že na normální život teenagera může zapomenout. Aby toho nebylo málo, dříve poklidný život v malém městečku naruší další vlkodlaci. Na jejich příjezd však přichází rychlá reakce a do města se přistěhovává rodina lovců i s půvabnou dcerou. Jak se Scott zachová a co bude muset podstoupit, aby ochránil své přátele?

    Premiéra: 2011 / 6529× v Bedně
    fanweb

Filtr seriálů