Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Legends of Tomorrow

Seriál Legends of Tomorrow vznikl díky úspěchu seriálů Arrow (2012), The Flash (2014) a Vixen (2015). Podobně jako tyto seriály, tak i Legends of Tomorrow je komiksovým seriálem, který je inspirovaný komiksovými příběhy z produkce DC Comics.

Tento seriál se zaměřuje na skupinu hrdinů a padouchů, kteří společně vytvoří tým Legend. Právě tento tým musí cestovat časem, aby porazili nesmrtelného padoucha Vandala Savage, který v budoucnosti ovládl celý svět. Nesourodý tým Legend bude dávat dohromady pán času Rip Hunter, který se jako jediný rozhodl postavit Savageovi.


Za seriálem stojí producenti Greg Berlanti, Andrew Kreisberg a Marc Guggenheim. První série má 16 epizod a premiéru měla 21. ledna 2016. Všechny epizody byly odvysílány na stanici CW.

V hlavních rolích hrají

Upoutávka k seriálu Legends of Tomorrow

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry serial u ktereho se člověk nenudi a kde rozhodně nechybi akce tak i zabava, jedine co mi tu vadilo že do toho někdy až moc michali politiku a taky otevřeny konec, jinak nejvic se mi libila Amaya, Zari, Sara, Nora a Astra, moji oblibenci byli Snart a Mick

redaktor
24.5.2023 | 14:57:40
Bruce.Kent

První a druhá řada je skvělá. Líbil se mi ten vážnější tón. Ovšem když už to začalo sklouzávat k té tragické komedii a začali odcházet všechny původní postavy, bavit mě to znatelně přestalo. Škoda. Nicméně hrozný jako například taková Batwoman Legendy rozhodně nejsou.

1.5.2022 | 16:14:49
CoRnDuCK

Strašně bizární seriál, ale pobaví :D

16.3.2021 | 9:46:33
pampeliny

Super

5.7.2020 | 19:05:31
Kajabidi

První tři možná čtyři serie byli taková dobrá oddychovka ale ta pátá šla kvalitativně dost dolu. Za první tři serie tak možná 60–65%.

26.6.2020 | 18:56:11
xflori01

První série nic moc (nesedli mi ti očepýření hrdinové :D), ale druhá a třetí sérka skvělá. Ve čtvrté řadě kvalita mírně klesla, protože si to přestalo hrát aspoň na nějakou vážnost a scénáristi popustili uzdu své fantazii. Pátá série si drží kvalitu čtvrté. Jelikož si ale seriál na nic nehraje a má to být plně odpočinková jízda, tak se mi to líbí.

webmaster
26.6.2020 | 16:31:59
Billy the Kid

i 4 serie je za mě dobrá, nevím lidi co vám je, je to prostě sranda, já se skvěle bavím :)

15.4.2020 | 9:21:53
choudys

Mám dvě série za sebou, kdo tohle vymyslel? Tolik hovadin jsem pohromadě dlouho neviděl. Dokoukám to do úplnýho konce, ale tolikrát jsem kroutil hlavou a přemýšlel že se na to vy**ru. Max 45%. 30.10.2019

Třetí sérku podpíral Constantine/mys­teriózní stránka, pak nějaké větší bláznoviny, ale nijak oslnivé to není. Oddechovka ucházející, jen u toho musí člověk vypnout logiku a jen se bavit. Lepších 60%. 15.12.2019

15.12.2019 | 17:33:23
Warriorn

Tenhle seriál nikdy nebyl moc dobrý, ale po 4té sérii to lze zhodnotit pouze jako jednu z největších sraček všech dob…

23.8.2019 | 20:48:16
Kobyone

Po většinu času co jsem sledoval tento seriál jsem měl velmi smíšené pocity. Někdy byl dobrý a někdy dost špatný a místy i trapný.

22.1.2019 | 22:52:43

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama