Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S01E05: Fail-Safe

S01E05: Fail-Safe

Poté, co je v roce 1986 několik Legend zajato a vhozeno do sovětského gulagu, se Snart snaží vysvobodit celý tým za pomoci svého propracovaného plánu útěku. Rip však pověří Saru tajným úkolem, který by pro tým mohl mít fatální následky.

sk
18.2.2016
2 250 000
43 minut

Základní info:

Režie: Dermott Downs
Scénář: Beth Schwartz, Grainne Godfree
Hrají: Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Casper Crump (Vandal Savage), Amy Pemberton (hlas Gideon), Stephanie Corneliussen (Valentina Vostok), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Joseph David-Jones (Connor Hawke), Nick Gracer (Yuri), Voytek Skrzeta (Mikhail Arkadin), … 

Trailer k páté epizodě:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že bitva v ruskych laznich fakt neměla chybu a situace ve vězeni byla fakt dobra jak se Ray snažil zapadnout a dostal za to nakladačku a Mick byl fakt dobry jak potom se Snartem prchali z vězeni a nemělo chybu jak dopadl ten bachař a jsem zvědav co bude dělat tym ted když jsou ve Star City v roce 2046

redaktor
13.11.2020 | 20:53:23
Klora

„This isn't my first prison break.“ bylo TOP ! :D

9.4.2016 | 1:07:30
Oju

oveľa lepšie ako minulý diel!

9.3.2016 | 12:51:49
carolos84

Prison Break v komiksovom štýle? Za plných 100!!!

25.2.2016 | 22:17:58
StrejdaCZ

Zatím si to podle mě drží kvalitu :)

24.2.2016 | 16:01:32
Es

Opravdu by mě nenapadlo, že si v LoT tak oblíbím Saru, kterou jsem v Arrow nemohla vystát :-). Snart a Stein jsou bezvadní, jen mám strach, že s tou vší akcí, se kterou se seriál rozjel, to pomalu začne upadat. Ale věřím, že ne, že příští týden bude super díl „you have failed this city“ :-)!

23.2.2016 | 15:09:08
Skylar

Moje nadšenie z prvého dielu bleskurýchlo upadá. Rip je nemastný neslaný, Roy tvorí len akýsi prívesok, Firestorm mal zostať v The Flash, tam mu to pristalo viac a ani nehovorím o nesympatickej a už 4000 rokov neschopnej Hawkgirl…pripadá mi to, že celý seriál ťahá akurát Snart – ktorý, hoci s miernym poklesom, stále si udržiava presne ten druh humoru, ktorý milujem – a kupodivu Sara. Ako som ju nemala rada v Arrow, tak mi celkom sadla v Legends, ale stále mám ten pocit, že seriál začal s fanfárami, ale tým už akosi dochádza dych. Ešte to so seriálom nevzdám, ale pri dnešnej časti som sa vyslovene nudila až na svetlý moment : Prison Break nemal chybu!!!! Snart by si zaslúžil väčší priestor, určite by to pomohlo. Škoda toho úpadku, potenciál to má veľký, snáď to budúcnosť napraví.

23.2.2016 | 1:01:36
Remi91

Seriál pořád jede na plné obrátky. Paráda!

22.2.2016 | 23:38:36
komcus

:D

čestný člen redakce
21.2.2016 | 18:48:00
Gabriella91

fajn hlasky, fajn bitka v laznich :) jen tak dal

21.2.2016 | 18:29:22

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama