Legends of Tomorrow Damien Darhk

Damien Darhk

Damien Darhk

Bývalý člen Ligy zabijáků a vůdce organizace H.I.V.E.

Sezóny 2
2016 - 2016


Damien Darhk je bývalým členem Ligy zabijáků a kdysi dobrým přítelem Ra's Al Ghula. Dokázal najít způsob, jak nestárnout, také získal speciální totem, ze kterého dokáže čerpat sílu a používat jisté nadpřirozené schopnosti. Možná i díky nim si vydobil respekt u Ra's Al Ghula a všeobecně se ví, že Damien je jeden z mála lidí, kterých se kdy Ra's Al Ghul kdy bál.

Po opuštění Ligy zabijáků Damien založil svou vlastní organizaci – H.I.V.E., která operuje všude po světě. Mezi jeho významné členy patří například Andy Diggle, údajně zesnulý bratr Johna Digglea. Damien se na jistý čas s organizací H.I.V.E. přesune do Starling City, kde nejdříve oddělávali jednoho starostu za druhým, následně spustili svůj hlavní plán.


Hlavním cílem Damiena Darhka je nastolení nového světa. Díky programu Genesis Damien vytvořil soběstačný svět pod povrchem Star City a rozhodl se ten starý zničit. Pouze z popela vzejdou ti nejsilnější jedinci, kteří budou mít právo kráčet na Zemi. Celý plán mu ale překazí Green Arrow, který Damiena zabije. Damien se přesto vrátí a zásahne do života Legend díky cestování časem.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
league

V Legendách mě překvapil hvězda dolů za seriál arrow

8.8.2017 | 14:25:53
Spiker

V Bratrstvu neohrožených super (jen pro srovnání), v Arrowovi naprosto tragickej trapnej záporák a v legendách naštěstí zastíněn zbytkem jeho protitýmu.

10.5.2017 | 2:59:03
komcus

V Legendách je o dost lepší.

webmaster
8.4.2017 | 21:29:12
Ostberg

v Arrow hrozný, v Legendách ale nemá chybu ;)

1.1.2017 | 5:25:00
CoRnDuCK

Damien Darhk byl úžasným padouchem, ale i tak otravným, ale dám mu šanci, protože Neal McDonough má skvělé výkony a jsem rád, že ho vidím zpět..

23.10.2016 | 15:38:08
tom99

Jako postavu ho moc nemusím, ale prostě Neal je skvělý herec a dokáže prodat i Darhka :-)

webmaster, grafik
15.10.2016 | 14:07:03

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás