Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Damien Darhk

Damien Darhk

Bývalý člen Ligy zabijáků a vůdce organizace H.I.V.E.

Sezóny 4
2016 - 2020

Damien Darhk je bývalým členem Ligy zabijáků a kdysi dobrým přítelem Ra's Al Ghula. Dokázal najít způsob, jak nestárnout, také získal speciální totem, ze kterého dokáže čerpat sílu a používat jisté nadpřirozené schopnosti. Možná i díky nim si vydobil respekt u Ra's Al Ghula a všeobecně se ví, že Damien je jeden z mála lidí, kterých se kdy Ra's Al Ghul kdy bál.

Po opuštění Ligy zabijáků Damien založil svou vlastní organizaci – H.I.V.E., která operuje všude po světě. Mezi jeho významné členy patří například Andy Diggle, údajně zesnulý bratr Johna Digglea. Damien se na jistý čas s organizací H.I.V.E. přesune do Starling City, kde nejdříve oddělávali jednoho starostu za druhým, následně spustili svůj hlavní plán.

Hlavním cílem Damiena Darhka je nastolení nového světa. Díky programu Genesis Damien vytvořil soběstačný svět pod povrchem Star City a rozhodl se ten starý zničit. Pouze z popela vzejdou ti nejsilnější jedinci, kteří budou mít právo kráčet na Zemi. Celý plán mu ale překazí Green Arrow, který Damiena zabije. Damien se přesto vrátí a zásahne do života Legend díky cestování časem.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

Zde mnohem lepší než v Arrowovi

webmaster
26.6.2020 | 22:14:07
rhwk

100% zavykon s Heywoodom v I Ava by som pridal, evidentne ho natacanie bavi

20.11.2018 | 18:40:09
Holíček

Když by jsem ho měl brát jen z pohledu Legend, tak prostě skvělej.

4.11.2018 | 8:37:47
Director of SHIELD

V Arrow jsem ho nenáviděl ,ale v Legendách jsem ho zbožnoval. Obzvlášt ke konci byl super. Za mě 100%

29.7.2018 | 14:58:31
AleboBard

Hlavně teď na konci třetí série jakožto otec :-D

7.4.2018 | 10:59:14
Nienna Tears

V Arrow mi přišel průmerný, ale v Legends se mi moc líbí. Neal ho hraje velmi dobře a sedí mi k němu.

20.3.2018 | 22:36:52
CoRnDuCK

2. série – 85% 3. série – 90%

6.3.2018 | 22:56:28
league

V Legendách mě překvapil hvězda dolů za seriál arrow

8.8.2017 | 14:25:53
Spiker

V Bratrstvu neohrožených super (jen pro srovnání), v Arrowovi naprosto tragickej trapnej záporák a v legendách naštěstí zastíněn zbytkem jeho protitýmu.

10.5.2017 | 2:59:03
komcus

V Legendách je o dost lepší.

čestný člen redakce
8.4.2017 | 21:29:12
1

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama