Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E01: The Bullet Blondes

S07E01: The Bullet Blondes

Astra použije své schopnosti, aby dostala Legendy z roku 1925, ale místo toho přitáhne na sebe pozornost detektivů pod vedením J. Edgara Hoovera. Všichni si uvědomí, že přišel čas utéct, a tak Sara a Ava vymýšlí plán. Zari se snaží přenést přes Constantinovu smrt, pomáhá ji Behrad.

sk
13.10.2021
590 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak si tym myslel že ziskaji Waverider tak jednoduše a stejně nemělo chybu jak šel Nate s Avou pro ten sejf a dali mu ho prostě bez legitimace jinak bylo vtipny jak zjistili že si Mick vzal věci a šel na pivko a ta kamuflaž s cirkusem byla fakt povedena a stejně tak ti bankovni lupiči ala Blond pistolnice a nečekal jsem že Hoover nedopatřenim zemře jsem zvědav jak si s tim hodlaji poradit a nečekal jsem že Gideon ožije a jsem zvědav jestli Astra se bude dal zdokonalovat.

redaktor
23.5.2023 | 17:32:19
Boudiccaw

tak to vypadá, že Astra bude ještě na konec dost silná.....na otvírák série za mně supr…:)

19.10.2021 | 9:19:58
NazgulCZ

Musím uznat, že Legendy jsem jako vážný seriál vzdal, ale jako fajn oddychovka u které může člověk vypnout je to fakt boží a bavím se plnými doušky, otvírák sedmé sezóny super, a teda na konci ta Gideon pro ty co to nepochopili se dle mého zhmotnila právě kvůli spellu, co vyvolala Astra na oživení a zvrtlo se to v reálnou Gideon. Těším se na další díly

18.10.2021 | 16:57:56
tom99

Nemůžu říci, že je to tak špatné jako Supergirl. Je to sice stále pohroma, ale jde se na to dívat. I tak mi ale přijde, že už to nefunguje a jede to napůl plynu. I toto by mělo rychle skončit. Když jsem viděl oslavné video ke 100. epizodě, efekty i příběh byl daleko lepší v první řadě. Je škoda, že Legendy šly tou druhou cestou…

webmaster, grafik
18.10.2021 | 7:47:01
Cocafull

Slušný začátek :)

15.10.2021 | 17:44:38
Raiden123

Dve baby klabosili nad zvyskami lode,ze ako im chyba Gideon,ako by si zelali,aby tam bola,hmm zrazu sa tam objavila Gideon v ludskej podobe.

15.10.2021 | 0:03:37

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama