Legends of Tomorrow S07E01: The Bullet Blondes

S07E01: The Bullet Blondes

S07E01: The Bullet Blondes

Astra použije své schopnosti, aby dostala Legendy z roku 1925, ale místo toho přitáhne na sebe pozornost detektivů pod vedením J. Edgara Hoovera. Všichni si uvědomí, že přišel čas utéct, a tak Sara a Ava vymýšlí plán. Zari se snaží přenést přes Constantinovu smrt, pomáhá ji Behrad.

cz sk
13.10.2021
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Boudiccaw

tak to vypadá, že Astra bude ještě na konec dost silná.....na otvírák série za mně supr…:)

19.10.2021 | 9:19:58
NazgulCZ

Musím uznat, že Legendy jsem jako vážný seriál vzdal, ale jako fajn oddychovka u které může člověk vypnout je to fakt boží a bavím se plnými doušky, otvírák sedmé sezóny super, a teda na konci ta Gideon pro ty co to nepochopili se dle mého zhmotnila právě kvůli spellu, co vyvolala Astra na oživení a zvrtlo se to v reálnou Gideon. Těším se na další díly

18.10.2021 | 16:57:56
tom99

Nemůžu říci, že je to tak špatné jako Supergirl. Je to sice stále pohroma, ale jde se na to dívat. I tak mi ale přijde, že už to nefunguje a jede to napůl plynu. I toto by mělo rychle skončit. Když jsem viděl oslavné video ke 100. epizodě, efekty i příběh byl daleko lepší v první řadě. Je škoda, že Legendy šly tou druhou cestou…

webmaster, grafik
18.10.2021 | 7:47:01
Cocafull

Slušný začátek :)

15.10.2021 | 17:44:38
Raiden123

Dve baby klabosili nad zvyskami lode,ze ako im chyba Gideon,ako by si zelali,aby tam bola,hmm zrazu sa tam objavila Gideon v ludskej podobe.

15.10.2021 | 0:03:37

Legends of Tomorrow
71/100 - 138×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Vysílá se
vysílání
6 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Stav překladu

Epizoda S07E01: The Bullet Blondes

cz30%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

S kým se neuvidíme během šesté série?

S kým se neuvidíme během šesté série?

I když už jsme v průběhu páté řady ztratili třeba Raye Palmera, nejednalo se o jediný odchod. Již na konci páté řady jsme se (možná nevědomky) rozloučili s dalšími postavami, které se již nebudou objevovat v šesté řadě. Které to budou a proč už se neobjeví?

Reklama

Fotografie

Fotografie

Novinky

Seriál představí svého vlastního Baby Yodu a jak se tým dozví o únosu Sary?

Seriál představí svého vlastního Baby Yodu a jak se tým dozví o únosu Sary?

Už jenom pár dní a dočkáme se premiéry šesté řady. A abychom vás alespoň malinko navnadili na příští týden, přinášíme vám drobné střípky toho, na co se můžeme těšit. Tvůrci si opět brali inspiraci z jiných filmů a seriálů, aby ten svůj pořádně vylepšili. Tak co nás tedy čeká?

Narozeniny

Hlídejte si nás