Tracy Ifeachor

Tracy Ifeachor

Celé jméno: Chinwe Tracy Ifeachor
Místo narození: Plymouth, Devon, Anglie, Velká Británie
Známé projekty: Crossbones, The Originals

Datum narození: 13.2.1985 (39 let)

Anglická herečka nigerijského původu se narodila a vyrůstala v přímořském městě Plymouthu v Anglii. V patnácti letech bylo jejím přáním studovat na herecké škole, ale její otec, profesor elektrotechniky, trval na tom, že nejprve dokončí střední školu. Tracy studovala na Plymouth College Praparatory school a následně Eggbuckland Community College. Vynikala ve sportech a pravidelně soutěžila v běhu přes překážky, skoku vysokém a sprintu.

Kromě akademických studií navštěvovala The Raleigh School of drama a taneční akademii, kde se učila step, balet, moderní tanec a jazz. Získala stipendium na prestižní hereckou školu Central School of Speech and Drama v Londýně, kterou absolvovala s vyznamenáním. V roce 2007 natočila svůj první film Blooded a objevila se ve dvou reklamách.

Poté vstoupila na scénu se svým divadelním debutem v roli Minervy v produkci Královské shakespearovské společnosti ve hře Noughts & Crosses. Na to navázal její televizní debut v sedmadvacet let vysílaném lékařském dramatu Casualty (2009). Během zkoušení role Rosalind, jenž ji vynesla nominaci na Cenu Iana Charlesona, v Shakespearově hře Jak se vám líbí jí byla nabídnuta role Abigail Naismith ve dvou finálních epizodách Doctor Who.

Následovaly divadelní role v Raisin In The Sun od Lorraine Hansberry pro Royal Exchange Theatre v Manchesteru a Welcome to Thebes v Národním divadle. Od roku 2012 se začala rozrůstat Tracyina televizní kariéra a přešla s anglických obrazovek na ty americké. Zahrála si v seriálu Crossbones (2014) s Johnem Malkovichem, v epizodě Hawaii Five-0 (2014), The Originals (2015–2016) a druhé sérii Quantico.

Nyní hraje v seriálu Legends of Tomorrow (2017). Ve volném čase Tracy pracuje s mládeží a ráda se potápí.

Foto: NBC


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Legends of Tomorrow Kuasa 2017 2017 1
Quantico Lydia Bates 2016 2017 1
The Originals Aya Al-Rashid 2015 2016 1
Crossbones Nenna Ajanlekoko 2014 2014 1

Filtr seriálů