Legends of Tomorrow
71/100 - 148×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

0 8
14.11.2021

Nová sezóna, nový odchod. Pravidlo, které se neustále opakuje. Sice letos ještě není oficiálně potvrzený žádný odchod, není ale tak těžké odhadnout, kdo bude tím smutným hercem, jehož role bude u konce. A ještě než bychom to stoprocentně předem věděli, v poslední vysílané epizodě It's a Mad, Mad, Mad, Mad Scientist nám to tvůrci více než jasně naznačili.

V minulých sezónách jsme se dočkali hned několika odchodů. Jednak herci sami odcházeli, protože se chtěli ve svých kariérách dále posunout, ale máme tu i nucené odchody, kdy zkrátka stanice nechtěla platit již drahé herce. Náklady na herce v čase stále rostou. Když jste se seriálem jednu sezónu, jste obecně pro tvůrce levné zboží.

(Odejde s Natem i Zari Tomaz? Podle našich výpočtů je na řadě tento nebo příští rok. Foto: CW)

S každou další řadou si ale herec říká o tučnější šek, to je standardní proces u všech seriálů. Výplata roste s dalšími sezónami. A jelikož stanice CW potřebuje seriál ufinancovat, každý rok pustí jednu ze svých stálic, aby ušetřila na výplatách. Takhle jsme postupně přišli o postavy jako jsou Jefferson Jackson, Ray Palmer, Rip Hunter, Martin Stein a v minulé sezóně třeba i oblíbeného Micka Roryho.

Letos je na řadě Nate Heywood, který se v seriálu vyskytuje od začátku druhé řady. A tvůrci nám to v podstatě již teď naznačují, že jeho konec se nevyhnutelně blíží. Zari Tomaz ve zmíněné epizodě prohlásila, že by i nadále chtěla žít uvnitř totemu, kde dokázala najít novou rodinu. Před Natem tak stoprocentně bude ležet volba, zda neopustit svět živých, a nevydat se za svou láskou do totemu, kdy by prakticky dožil své dny.

Tvůrci nemají v oblibě příliš zabíjet své postavy, ale spíše je někam v klidu odklidí. Toto by byl jeden z jejich klasických případů, kdyby se nakonec tato zpráva vyplnila. Ano, nic není definitivně potvrzeno, ale věřte nám, že to nakonec takto dopadne. V seriálu už nám tak zbude pouze Sara Lance, stálice z první řady. Té se ale tvůrci jen tak nezbaví a v seriálu ji udrží. Proč je pro ně důležitá? Sara zde zastupuje LGBT+ komunitu, což je pro tvůrce, stanici a seriál jako takový důležitý. Do konce řady je Nate ze seriálu ven, na to vemte jed.

Líbí se vám postupné obměňování týmu?

Diskuze /9

Stardos

Já nevím, jestli se mi chce na Nate vsázet. Na Zari bych si 100% nevsadil, herečka i postava jsou až moc oblíbené, a nedivil bych se, kdyby patřila mezi herce, které by si tvůrci snažili udržet co nejdéle. Navíc jak dlouho Legendy ještě vydrží? Tipuji maximálně tak do 10 série, přičemž v tom případě budou muset sáhnout po postavách z jiných seriálů

#2 Stardos #3 tominotomino
14.11.2021 | 20:37:46
Stardos

#1 Stardos: Navíc bych rád dodal, že ta teorie o výplatách se dá stavět pouze a jenom na Rayovi a Mickovi. Stein skončil kvůli herci, který se chtěl věnovat více zpěvu; Jefferson tak přestal mít v seriálu užitek, tudíž na co ho nadále držet (stejný případ jako u Nory). U Ripa to bylo taky kvůli herci. Brandon a Dominic jsou navíc ještě k tomu dražší herci již od začátku, u současných herců nevidím tolik problém i s přídavky na platech. Proto nějak nejsem ještě přesvědčen, že přijdeme o Natea

14.11.2021 | 20:42:03
tominotomino

#1 Stardos: Já si tipuju, že osmá série bude poslední.

#4 Stardos #5 Basim
webmaster
14.11.2021 | 22:27:17
Stardos

#3 tominotomino: Taky si myslím. Proto nepředpokládám ani, že by se už momentálně zbavili Natea nebo Zari.

15.11.2021 | 19:51:54
Basim

#3 tominotomino: Já si myslím že to sedmou skončí tak kvalita sledovanosti už upadá a je to horší než Black Lightning kvalita a sledovanost. Myslím že by to byl dobrý tah ukončit je sedmou řadou už je chtěli ukončit po té páté.

#7 tominotomino
18.11.2021 | 14:55:33
SirTennant

Tak nějak s článkem souhlasím, ale nevím jestli souhlasím s tím důvodem proč tam nechávají Saru Lance. Možná to taky bude minimální důvod, ale já si myslím že je hlavní důvod ten, že chtějí aby tam zůstala aspoň jedna originální postava. Protože aspoň pro mě, kdyby se obměnil už fakt úplně celý cast, tak už by pro mě ten seriál byl úplně cizí a možná bych ho i přestal sledovat. A možná by to tak mělo víc lidí.

Nevím jestli si tu někdo pamatuje seriál – Misfits: Zmetci ((spoilery))

Ale zde taky postupně obměňovali cast, až se nakonec změnil úplně, a myslím že snad všichni souhlasili s tím, že už to vůbec nebylo ono. Proto myslím že kdyby odstranili i poslední OG postavu Saru Lance, tak by to mělo podobný efekt.

18.11.2021 | 18:16:33
tominotomino

#5 Basim: Sedmou to určitě neskončí. CW oznamuje poslední série dost dopředu a letos k žádnému svému seriálu poslední řadu neoznámili.

webmaster
19.11.2021 | 18:14:41
matrix17

Mě neustále překvapuje, jak mnohem lepší seriály končí ale tahle… se pořád drží jak … košile. :-D Nebýt toho, že chci vědět jak to skončí, tak sem na to přestal koukat už po první řadě. :-)

26.11.2021 | 17:29:10
Lex Luthor

Ano teď už je na 90 procent jisté, že Nate a Zari 1 po této sezoně nadobro skončí a odejdou spolu žít do totemu začalo se to řešit už i přímo v seriálu a v další sérii by už měla být jen Zari 2.

8.12.2021 | 20:47:00
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama