Legends of Tomorrow
71/100 - 149×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S07E05: It's a Mad, Mad, Mad, Mad Scientist

S07E05: It's a Mad, Mad, Mad, Mad Scientist

Poté co Sara, Ava, Behrad a Gary dorazí do New Yorku, setkají se s doktorem Gwynem Daviesem, který není úplně takovým vědátorem, jak si původně mysleli. Spooner a Gideon odrazují Legendy od využití stroje času. Nate a Zari pracují na své společné budoucnosti.

sk
10.11.2021
480 000
43 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Sara a jeji tym zpusobili dalši změnu časove osy tim že Edison zemřel na infarkt ale bylo vtipny jak Nate a Zari mluvili o svych planech do budoucnosti o tom že by mohli žit v Johnově domě a čekal jsem že s tim bude souhlasit a ne že bude chtit dal žit v totemu ale bylo vtipne jak Hoover pořad mluvil a Gideon s Astrou a Spoonerovou byly fakt dobre hlavně s tim kamenem štěsti a zajimalo by mě kde se Legendy ocitli.

redaktor
23.5.2023 | 22:39:39
RagnarokCzD

Je neskutečný jak strašnej rozdíl v tom je jen co se tu objeví Matt Ryan … náhoda?

Ne ale teď vážně … jaký to má vysvětlení, že potkali dalšího Constantinova dvojníka? Teda krom toho, že na týhle šílenosti se už nikdo novej nehodlá podílet, takže musej znovu obsazovat už použitý herce? :-/

23.7.2022 | 18:39:10
Buboflies

Vyborne a ten koniec stal za to, ako sa vsetci stretli :)

11.2.2022 | 14:17:18
Cocafull

Mě to baví :)

15.11.2021 | 18:37:43
tom99

Kupodivu poměrně dobrá epizoda a vlastně i zápletka. Cestování časem má konečně „klasický“ podtext :-)

webmaster, grafik
13.11.2021 | 19:55:21

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama