Legends of Tomorrow
71/100 - 148×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

S03E15: Necromancing the Stone

S03E15: Necromancing the Stone

Když Mallus ovládne Saru Lance, ta se nevědomě stává nositelkou jednoho z totemů. Mezitím musí Rory zkrotit svou temnou stránku, aby ovládl svůj vlastní totem. Agentka Ava Sharpe zjistí, že je něco v nepořádku, a tak se rozhodne povolat nečekaného spojence.

cz sk
19.3.2018
1 250 000
42 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že nemělo chybu jak Sara řikala Sharpeove o Johnovi a ta ho pak šla požadat o pomoc a to jak si spolu povidali o Saře tak to fakt nemělo chybu ale je mi lito Sharpeove že se s ni Sara rozešla když byli připraveni na začkku obě a ke konci se to nepovedlo a Mick s totemem byl super a Gary taky neměl chybu jak hral tu hru a Sara posedla Mallusem vypadala dobře s těmi vlasy.

redaktor
18.11.2020 | 15:44:32
choudys

Nelogičnost (i naivita) postav, jak si nemohli všimnout, že si s něma jen hraje, hnus.

Jinak byl díl celkem jakžtakž, musí mu ale dát mínus – nebavil mě

14.12.2019 | 0:15:23
Heestia

Tahle epizoda byla fakt pecka. Za mě asi nejlepší z celé série! Constantine to tam pořádně „oživuje“ xd. Legendám taková funny postava chyběla.

5.5.2018 | 19:01:16
Erzik

Constantine a celkově ta temná atmoška to neskutečně pozvedávají.

redaktor
26.4.2018 | 11:57:49
Ijaczek

Skvělé, Constantinův přízvuk miluju! A Dr. Who, Weebo, D&D, Mona Lisa, Laika a Einstein pobavili :)

8.4.2018 | 17:51:27
Spiker

Chvílím za Konstaniea, Jesse a další camea, ale jinak mě to prostě nebavilo..Nevím, jestli ještě budu sledovat čtvrtou sérii.

31.3.2018 | 22:49:24
Bumidek

Pobavilo ako vždy ale mohli by si dať viacej pozor na to do oka bijúce použitie doublérov, ako keď Sara zápasila s Mickom okolo 10tej minúty.

28.3.2018 | 17:40:46
Lucifrid

Až na ten konec super. Ale oni to nějak vyřeší :)

webmaster, korektor
25.3.2018 | 16:45:59
uranmorte

Super díl. Hlavně ty narážky: Nostromo, Dr. Who, …

24.3.2018 | 1:51:41
Lux

Super díl, ačkoliv mě zklamal rozchod Sary, úplně zbytečně. Na konci to však vypadalo jakože změnila názor tak uvidíme.

23.3.2018 | 14:49:21
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Filtr seriálů
Reklama