Legends of Tomorrow Novinky

Novinky

 • Novinky: Vystrašený Rory a vztah Sary

  V posledních dnech a týdnech jsme se nedočkali moc novinek okolo třetí řady seriálu Legends of Tomorrow. Proto vám přinášíme to nejdůležitější shrnutí toho, co se v posledních dnech stalo. Pár střípků to přeci jen je, tak hurá do čtení, ať jste trošku v obraze.

  14 0
  13.9.2017 | 17:42tom99Diskuze (5)
 • Tvůrci: Chceme ve třetí sezóně Constantina a Jonaha Hexe

  I když už se nějakou dobu třetí sezóna natáčí, scénář se stále píše, proto je stále prostor zakomponovat do seriálu postavy, které si přejí vidět na televizních obrazovkách tvůrci a hlavně i fanoušci. Nyní tvůrci opět projevili zájem o postavu Johna Constantina, který je u diváků velice oblíbený.

  28 0
  8.9.2017 | 17:57tom99Diskuze (4)
 • Victor Garber povídá o tom, jak je náročné natočit čtyřdílný crossover

  Victor Garber, představitel Martina Steina, se trochu rozpovídal o nadcházejícím crossoveru, který nás čeká letos na podzim. Hovořil o náročnosti natáčení a sladění všech kalendářů herců z ostatních seriálů. Dále se přiznal, co ho na crossoveru nejvíce baví a na koho se těší.

  15 0
  30.8.2017 | 17:38tom99Diskuze (0)
 • Palmerova minulost bude opravdu prozkoumána: Objeví se i jeho matka

  Ray Palmer, kladný hrdina až do morku kostí, se ve třetí řadě představí i v jiném světle. Prozkoumáme jeho minulost, která nebude úplně sluníčková. Dočkáme se zajímavého flashbacku, který bude propojen s postavami ze současnosti. Právě kvůli tomu nyní se dočkáme i Rayovy matky.

  22 0
  28.8.2017 | 16:14tom99Diskuze (1)
 • Leonard Snart a Rip Hunter se sice vrátí, ale nebudou tací, jak je známe

  Captain Cold se stal tak populární postavou, že ani smrt nezbraňuje tomu, aby se neustále objevoval v dalších epizodách seriálu. Rip Hunter je sice naživu, ale tentokrát tvůrci vymysleli nový a originální způsob, jak Huntera do seriálu opět propašovat. Jste zvědaví na nové verze obou hrdinů?

  8 10
  24.8.2017 | 18:22tom99Diskuze (3)
 • Legendy budou mít ve třetí řadě problémy s časovými detektivy

  V traileru jsme si mohli všimnout nových a temných sil, se kterými budou mít Legendy problém. To ale nebudou jediné patálie, které tým potkají. Na scénu přicházejí časoví detektivové, kteří nejen že budou chtít napravit rozbitý čas, ale budou stíhat i samotné Legendy.

  15 1
  19.8.2017 | 17:04tom99Diskuze (2)
 • Tvůrci jemně naznačují, že třetí sezóna by mohla být poslední

  Vždy záleží na sledovanosti, ale tvůrce Phil Klemmer se rozpovídal rovnou o možném finále třetí sezóny a naznačil poměrně zásadní informaci pro nás pro všechny. Celá debata, která vypramenila na Comic-Conu, se ovšem nesla v přátelském duchu, takže berte následující zprávu trochu s rezervou.

  14 13
  14.8.2017 | 14:03tom99Diskuze (14)
 • Grodd povede skupinu záporáků, která se bude v průběhu řady měnit

  Minulý rok jsme poznali uskupení Legion of Doom, které se skládalo z Damiena Darhka, Leonarda Snarta, Eobarda Thawnea a Malcolma Merlyna. Nyní poznáme novou zlodušskou skupinou, kterou překvapivě povede Gorilla Grodd. Jak se na seriál těšíte nyní?

  9 19
  10.8.2017 | 19:50tom99Diskuze (11)
 • Gorilla Grodd míří do třetí série Legend

  Minulý rok jsme v seriálu Flash navštívili město goril, kterému vládnul Grodd. Této telepatické gorily se dočkáme i v seriálu Legends of Tomorrow. Jste rádi, že tvůrci stále čím dál víc propojují jednotlivé komiksové seriály stanice CW? Máte rádi Grodda?

  14 29
  8.8.2017 | 18:48tom99Diskuze (14)
 • Potvrzeno: V seriálu budeme vídat Damiena Darhka po událostech čtvrté řady Arrowa

  Jelikož Damien Darhk nestárne, je pro tvůrce velice lehké do seriálu o cestování čase zapojit právě jeho. Dalo se očekávat, že ve třetí sérii poznáme další Darhkovou verzi z minulosti, ale vše bude naprosto jinak. Do seriálu se vrací temný Damien, kterého jsme poznali v seriálu Arrow.

  9 9
  6.8.2017 | 17:33tom99Diskuze (8)

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomoz nám na trůn

První bitvu jsme vyhráli, teď je před námi závěrečný souboj.


Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Co nás čeká ve třetí řadě?

Seriál Legends of Tomorrow nás bude provázet i se svou třetí řadou. Tentokrát Legendy budou muset napravit chyby, které udělaly na konci minulé sezóny. Každé rozhodnutí něco stojí a tým zaplatí největší daň za to, že se setkaly se svými mladšími já.

S Vixen i ve třetí řadě
Novou hlavní postavou bude Isis
První plakát ke třetí sérii
Třetí řada představí nového hrdinu
Ripa budeme vídat i nadále
Noví členové v týmu Legend?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Damien Darhk v pozměněné realitě vyvraždil tým Arrow

Většinou jsme zvyklí, že hrdinové své nemesis porážejí. V epizodě Doomworld jsme se ale podívali do pozměněné reality Země-1, která nebyla moc sluníčková. Legie zkázy zde měla nadvládu a hrdinů jsme si v epizodě moc neužili. Tým Arrow to odnesl zřejmě ze všech nejvíc.

Fotografie

Fotografie

Narozeniny

Hlídejte si nás