Legends of Tomorrow
71/100 - 148×

Legends of Tomorrow(DC's Legends of Tomorrow)

Když už ani samotní hrdinové nestačí, svět potřebuje legendy. Jedna z legend se bude zoufale snažit zabránit tomu, co se má stát, protože spatřila budoucnost. Rip Hunter, který umí cestovat v čase, má za úkol sestavit velice nesourodou skupinu složenou z hrdinů a padouchů, kteří by společně čelili nezastavitelné hrozbě. Kvůli této hrozbě je v sázce nejen osud naší planety, ale také samotný čas. Může tento tým porazit nesmrtelnou hrozbu, která je naprosto odlišná od všeho, co doposud viděli?

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Brandon Routh (Ray Palmer), Victor Garber (Martin Stein), Franz Drameh (Jefferson Jackson), Arthur Darvill (Rip Hunter), Caity Lotz (Sara Lance), Wentworth Miller (Leonard Snart), Dominic Purcell (Mick Rory), Ciara Renée (Kendra Saunders), Falk Hentschel (Carter Hall), Casper Crump (Vandal Savage), John Barrowman (Malcolm Merlyn), Neal McDonough (Damien Darhk), Matt Letscher (Eobard Thawne), Nick Zano (Nate Heywood), Maisie Richardson-Sellers (Amaya Jiwe)

Ray Palmer

Ray Palmer

Atom, ambiciózní podnikatel, který chce zachránit svět.

Sezóny 5
2016 - 2020

Ray Palmer byl ambiciózním mladým podnikatelem, který se objevil ve Starling City, kde získal kontrolu na firmou rodiny Queenů. V jeho kariéře se mu dařilo, měl spoustu peněz, ale přesto si prožil jednu velkou katastrofu – zemřela mu jeho přítelkyně.

Ve chvíli, kdy přichází do Starling City, nechce pouze vést svou firmu, ale zároveň chce i toto město ochránit. A právě proto začne pracovat na svém tajném projektu A.T.O.M., kde si vyrábí létající oblek. Po pár událostech se mu však podaří oblek vyhodit do vzduchu, díky čemuž je Ray usmrcen.

Jeho smrt však není skutečná. Všichni si myslí, že po výbuchu Ray zemřel, ale ve skutečnosti se jen zmenšil. Green Arrow jej po několika měsících nalézá uvězněného a zachrání ho. Ray má stále svůj oblek, díky kterému je schopen se měnit do miniaturní podoby.

Z ničeho nic se brzy objevuje neznámý muž, který si říká Rip Hunter. Ten přijel na naši Zemi z 22. století, kde je svět v rozkladu. Nesmrtelný padouch Vandal Savage ovládl celý svět, proto se Hunter vydal do minulosti, aby sestavil tým Legend, který má zachránit budoucnost. Jednou z Legend je i Ray Palmer.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Mr.Harrison Flash

v Arrowovi byl nejlepší tady je to spíše fun postava sice ho mám i tady v Legendách rád ale v Arrowovi byl drsnější

7.6.2020 | 14:43:10
kiwizak

Rozhodně jedna z nejoblíbenějších postav, prakticky už od chvíle, kdy se zjevil v Arrow. Ačkoli nějaké zvážnění by mu určitě prospělo. :-)

15.5.2018 | 22:46:43
Nienna Tears

V Arrow jsem mě příliš neoslovil, ale v Legends je prostě takové hodné zlatíčko. :D :)

20.3.2018 | 22:29:18
Spiker

V pohodě, měl vždycky dobrý hlášky a krom chození s Kendrou mi nikdy nevadil. Rozhodě jsem pro v dalších sériích Legend nebo kdekoliv jinde u CW.

10.5.2017 | 2:47:29
KaraSnowAllen

Jakoby se z něj snažili udělat Tonyho Starka, či zda takový v originálu opravdu je, nevím. Já ho snesu, občas zaperlí, nevadí mi.

26.3.2017 | 13:58:14
LadyFlash

Náhodou je celkom super herec a postava, len v tom dieli Camelot to vážne preháňal čo sa ani mne nepáčilo. ináč veď herci niekedy nemôžu za to čo hrajú… a v Supermanovi bol vážne super. Neviem prečo sa vraj ľudom tento diel Supermana nepáčil, ale podľa mňa to bol práveže najlepší diel supermana, akurát mi chýbalo že s ním mohli natočiť aj časti ako sa stal supermanom a tak… :)

2.3.2017 | 1:56:00
R.-TedyS

Už od Arrowa ho moc nemusím ale aspoň je lepší než hawk girl nebo jak se jmenuje :D

27.12.2016 | 23:50:11
Brett

Ray je sympaťák, ale nepřirostl mi k srdci.

3.12.2016 | 1:12:52
nickname 2526

Může mi někdo vysvětlit jaký je rozdíl mezi atomem a Ant-Manem?

23.8.2016 | 19:32:23
matesfm

nenávidím tuhle postavu

6.7.2016 | 21:17:35
1

Stav překladu

Epizoda S07E13: Knocked Down, Knocked Up

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58 Přečas : @OggyCZ

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Začali nás tvůrci jemně připravovat na další odchod jedné hlavní postavy?

Tým Legend je každoročně obměňován, kdy se postupně přidávají nové postavy a ty staré se někam v klidu odklidí. Důvodem této rotace jsou peníze. Stanice nechce platit své herce, které jsou se seriálem spojeni již delší dobu, proto se jich rychle a efektivně zbavuje. Kdo je další na řadě?

Fotografie

Fotografie

Novinky

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

Wenworth Miller se vrátí do seriálu v jubilejní sté epizodě

O kvalitě seriálu si můžeme myslet ledacos, ale pokud stanice CW něco umí, rozhodně to jsou jubilejní epizody. Jedné takové se právě dočkáme u Legends of Tomorrow a pochopitelně se do seriálu musí vrátit nějací staří známí. Captain Cold je prvním, kdo hlásí návrat.

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama