Westworld Popis

Westworld

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence a budoucnosti hříchu z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kteru tvůrce a showrunner seriálu (také režisér a scénárista první epizody), Jonathan Nolan, přepracoval do modernější seriálové podoby.


Porucha robotů způsobí zmatek a zhrození rekreantů v zábavním parku. Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek, Sloní muž) hraje Dr. Roberta Forda, geniálního, zamlklého a komplikovaného kreativního ředitele, hlavního programátora a předsedu představenstva Westworldu, který má jasnou a nesmlouvavou vizi pro zábavní park a využívá neortodoxní metody k jejímu dosažení. Dolores Abernathy, typická farmářská dívka žijící ha hranicích se Západem, postupně objeví, že je její idylická existence jen dobře promyšlenou lží.

(Foto: HBO)

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kobbi

Asi tady budu jediný, viděl jsem 2 díly a 18 minut toho 3 a vůbec mě tento seriál nezaujal

4.10.2017 | 18:25:16
Mandula

Skvělý seriál, parádní zápletka, a ta hra s časem. No, už se nemůžu dočkat druhé série:)

24.7.2017 | 16:02:14
nipid

Dosť wtf zo začiatku neskôr v pohode…

11.3.2017 | 19:51:54
vevisek

Jelikož jsem na poprvé seriál zkoukla během jednoho dne a dívala se až do noci,tak mi kvůli únavě spousta věcí ušla a ztrácela jsem se v ději,ale napodruhé už mi bylo skoro všechno jasné.Skvělé herecké výkony,především musím vyzdvihnout Rachel Evan Woods,která v roli Dolores předvedla pro mě neskutečný výkon. Ještě musím vyzdvihnout skvělý soundtrack.

19.2.2017 | 20:44:40
MSCyril

Po neskutečně nabitém finále si zaslouží 100%. Především za nepředvídatelnost, herecké výkony a neskutečně poutavý příběh :).

13.2.2017 | 15:33:22
nevimjmeno2

HBO umí :)

21.1.2017 | 20:47:52
Alina91

Seriál, do kterého jsem se prostě zamilovala. Líbí se mi celá jeho myšlenka, dá se říci myšlenky. Herci jsou také parádní. Neskutečně se těším na druhou sérii.

18.1.2017 | 15:02:08
pujcovna_ovci

Nejlepší seriál roku !

17.1.2017 | 22:51:44
Lucifrid

Nemůžu říct, že bych seděla s otevřenou pusou a padala mi čelist, to ne. WTF momenty to pro mě nemělo, všechno na sebe navazovalo, všechno do sebe zapadalo. I přesto hodnotím plným počtem bodů, protože to byla parádní skládačka a jeden velký seriálový koncert.

webmaster, korektor
18.12.2016 | 0:14:15
Kubaskou

Průměr.

17.12.2016 | 0:37:26

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Druhá série

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé řadě Westworldu se dočkáme hned několika nových hereckých tváří. Mezi ně patří například Gustaf Skarsgård (Vikings), Katja Herbers (Manhattan) či Jonathan Tucker (Kingdom). Na koho dalšího se můžeme těšit?

Reklama

Upoutávka ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Westworld si odnáší pět cen Emmy

Westworld si odnáší pět cen Emmy

V nabité konkurenci se sice Westworldu v hlavních kategoriích nezadařilo, nicméně už minulý týden se tvůrci radovali z pěti cen ve vedlejších kategoriích.

Nejoblíbenější postavy

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás