Westworld Popis

Westworld

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kterou tvůrce Jonathan Nolan přepracoval do modernější seriálové podoby.

Porucha robotů způsobí zmatek a zhrození rekreantů v zábavním parku. Anthony Hopkins (Mlčení jehňátek, Sloní muž) hraje Dr. Roberta Forda, geniálního, zamlklého a komplikovaného kreativního ředitele, hlavního programátora a předsedu představenstva Westworldu, který má jasnou a nesmlouvavou vizi pro zábavní park a využívá neortodoxní metody k jejímu dosažení. Dolores Abernathy, typická farmářská dívka žijící ha hranicích se Západem, postupně objeví, že je její idylická existence jen dobře promyšlenou lží.

(Foto: HBO)

Trailer

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
qwiff

3. série silné překvapení!

19.5.2020 | 14:35:21
Fat Tony

Za prve 2 serie by som dal tak 80–90%. Za 3. tak 40%, lebo je to americka sra*ka s Dolores a.k.a. Terminatorom a nechalo ma to totalne chladnym. Tych 40% je len za uzasny vizual a niektore herecke vykony (samozrejme Ed Harris kraluje).

12.5.2020 | 14:11:38
vla_mira

První dvě série hodnotím vysoko 100 %, propracované, promyšlené, strhující, překvapivé, zábavné. Třetí série… někde jsme se minuly. Najednou je z toho něco jako John Wick (to není kompliment).

11.5.2020 | 22:30:34
bublifuk

1. řada 90% (ty časové linie byly v podstatě jen formální hříčka) 2. řada – 75% (pokusili se hříčku zakomponovat do příběhu, aby to mělo i dějový význam, ale prostě to přepískli.). 3. řada – před poslední epizodou 100% a víc. (zjednodušili formální podobu, posunuli příběh na vyšší level… Jen snad že ten vnější svět prvních dvou řad s tímhle možná ne úplně koresponduje). Pokud ale budu brát první dvě řady jako předehru k té třetí, jako celistvé dílo, vykašlu se na průměrování, dám plný počet a jsem fakt rád, že jsem nad tvůrci nezlomil hůl. Po finále 3. řady je rozhodnutí ještě pevnější.

5.5.2020 | 0:52:44
Rumek

1 série 100%, druhá 90%, třetí série naprostá sračka, 4 už bude bez mého zájmu.

4.5.2020 | 11:44:37
Loocika

Dokonalý seriál MILUJU!!! <3

13.4.2020 | 15:00:27
RagnarokCzD

Já sem teda naprosto spokojenej … tenhle seriál je tak brutální mindfuck, že s hodnocením začíná na 100% a s každou další sérií stoupá i přesto, že to není možný. :D

11.4.2020 | 22:53:28
votjex

Skvěle zpracovaný seriál. Během koukání na 1.sérii sem se dost ztrácel v časových linkách, ale 2. série leccos vysvětlila, ikdyž byla mírně slabší něž ta první. Hlavně se mi líbilo sledovat časovou linku Muže v černém (Ed Harris) a Forda (Anthony Hopkins). O zvraty se v tomto seriálu není nouze a proto je potřeba pozorně sledovat, ale ne vždy to mi to stačilo, abych pochopil, co se zrovna stalo a proč se to děje. Velmi mi pomohlo sledovat časovou osu a nějaké to vysvětlení na YouTube.

6.4.2020 | 10:48:46
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělý seriál, u kterého nesmíte ani na chvilku být mimo, jinak se ztratíte v ději. V první řadě se různé časové linky povedly a vyústily ve skvělý finish. V druhé řadě se snažili o něco podobného, ale bohužel tam ty časové linky neuvěřitelně překombinovali a občas se ztrácí i člověk, který dává pořádný pozor.

Ve druhé řadě jsem byl nadšený z nového světa samurajů, ale bohužel to nakonec zkazili tou děsně otravnou a nudnou dějovou linkou gejš. Celkově mě na tomto seriálu vážně štvali ty „rodinné“ dějové linky jako Dolores s jejím otcem nebo Maeve s její dcerou. To bylo vážně nudné. Celou řadu ale zachránily ty poslední tři díly, které byly naprosto strhující a dechberoucí. Těším se na třetí řadu a doufám v návrat alespoň některých nyní mrtvých postav.

16.6.2019 | 15:08:22
Kobyone

První série 90%, druhá 85%… Dávám 100, protože nemůžu dát 90% a 80 je zase podle mého málo.

22.1.2019 | 23:02:23

Stav překladu

Epizoda S03E08: Crisis Theory

cz100%
DOKONČENO

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Westworld

Čtvrtá série

Westworld se dočká čtvrté série

Westworld se dočká čtvrté série

Není to žádné velké překvapení, nicméně fanouškům tato zpráva určitě udělá radost. Stanice HBO oznámila, že se oblíbený sci-fi seriál dočká čtvrté řady. Kdy se jí dočkáme, zatím nevíme. Dá se předpokládat, že čekání bude opět trochu delší.

Reklama

Trailer ke třetí sérii

Thumbnail Play icon

Reklama

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás