Westworld
90/100 - 317×

Westworld

Temná odysea o začátcích umělé inteligence z produkce HBO a J. J. Abramse. Seriál je založen na filmové předloze z roku 1973, kterou tvůrce Jonathan Nolan přepracoval do modernější seriálové podoby.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | HBO | 60 minut
žánr
Akční, Sci-fi, Western
hrají
Evan Rachel Wood (Dolores Abernathy), Jeffrey Wright (Bernard Lowe), Ed Harris (Muž v černém), Thandie Newton (Maeve Millay), Aaron Paul (Caleb Nichols), James Marsden (Teddy Flood), Jimmi Simpson (William), Evan Rachel Wood (Christina), Aurora Perrineau (Frankie), Tessa Thompson (Charlotte Hale), Rodrigo Santoro (Hector Escaton), Simon Quarterman (Lee Sizemore), Luke Hemsworth (Ashley Stubbs), Angela Sarafyan (Clementine Pennyfeather), Ben Barnes (Logan)

Hector Escaton

Hector Escaton

Hector Escaton je nejhledanějším banditou Westworldu.

Sezóny 2
2016 -

Foto: HBO

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
BlackSquirrel

Ze začátku jsem ho neměla ráda, ale když byl s Maeve tak jsem si ho dost oblíbila a byla jsem smutná když ho úplně zničili :(

27.3.2021 | 12:17:22
S.T.A.L.K.E.R.

Skvělý a charismatický týpek. Sice ty jeho proslovy byly hrozné, ale jeho vztahu s Maeve jsem věřil a fandil jim. Snad bude i ve třetí řadě. Byla by vážně škoda, kdyby byl opravdu mrtvý.

16.6.2019 | 14:40:20
SaDiablo

S Maeve otp jak svina. :D Skvelej.

20.6.2018 | 23:55:01
nevimjmeno2

Borec :)

24.1.2017 | 0:49:11

Čtvrtá série

Westworld údajně stojí HBO miliony i po zrušení seriálu

Westworld údajně stojí HBO miliony i po zrušení seriálu

Měsíce poté, co HBO zrušilo seriál Westworld, musí platforma za seriál stále platit miliony dolarů. Tvůrci Jonathan Nolan a Lisa Joy původně plánovali seriál uzavřít pátou sérií. Westworld byl však v listopadu 2022 překvapivě zrušen, což znamená, že 5. série se na HBO nedočkáme.

Reklama

Časová osa

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Velký průvodce časovými liniemi Westworldu

Druhá série Westworldu je za námi a my už máme jasno v tom, kdy se ta která dějová linie odehrává. V následujícím článku najdete podrobný přehled všech zásadních událostí z první a druhé řady, jak šly chronologicky za sebou.

Nejoblíbenější postavy

Úvodní znělka ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama