Westworld Fotky

Fotky

 • Poslední sada fotek k finále série

  Dr. Robert Ford představuje svůj odvážný nový příběh. Dolores Abernathy musí přijmout svou novou identitu. A Maeve dává věci do pohybu, aby mohla utéct z parku. Už zítra, hodinu a půl trvající finální epizoda první série Westworldu na stanici HBO.

  18 1
  4.12.2016 | 11:59KuppiDiskuze (10)
 • Čtyři oficiální fotky k předposlední epizodě

  Napínavé drama se pomalu blíží do konce. Devátou část úvodní sezóny seriálu Westworld odvysílá stanice HBO dnes v noci z neděle na pondělí. Podaří se Dolores a Muži v černém rozluštit Arnoldovo a Fordovo skryté tajemství parku?

  17 0
  27.11.2016 | 13:54KuppiDiskuze (0)
 • Fotky k zítřejšímu osmému dílu

  Stanice HBO nám fotkami připomíná zítřejší epizodu s názvem Trace Decay. Jak se Bernard vypořádá s příkazem, který musel provést na povel doktora Forda? Co nového zjistí na svých cestách dvojice William s Dolores a Muž v černém s Teddym? Podaří se Maeve utéct z Westworldu?

  19 0
  20.11.2016 | 14:35KuppiDiskuze (2)
 • Dolores, William a Logan na fotkách z páté části

  Ve včerejším promo videu k následující epizodě s názvem Contrapasso jste mohli vidět, že Muž v černém se setká se samotným tvůrcem parku doktorem Fordem. HBO již publikovala i fotky, na kterých mimo jiné vidět, že Dolores stále doprovází Williama a Logana na cestě v jejich dobrodružství.

  18 0
  29.10.2016 | 15:30KuppiDiskuze (3)
 • Čtvrtá epizoda láká novými fotkami

  Stanice HBO publikovala několik fotek z blížící se čtvrté epizody s názvem Dissonance Theory. V ní se Dolores připojí k Williamovi a Loganovi na cestě za odměnou chyceného zločince. Vedoucí nevěstince Maeve trápí nekončící se vize a muž v černém najde důležitou indicii při hledání bludiště.

  19 1
  21.10.2016 | 16:20KuppiDiskuze (0)
 • Dva skvělé plakáty z Comic-Conu

  Tvůrci Westworldu a manželé v jednom Jonathan Nolan a Lisa Joy si spolu se čtyřmi seriálovými herci sedli na nedávném newyorském Comic-Conu, aby odpověděli na otázky zvědavým návštěvníkům. Připravili pro ně i dva skvělé plakáty, na které se podívejte v naší galerii.

  16 0
  16.10.2016 | 14:56KuppiDiskuze (0)
 • Teddy se loučí s Dolores na fotkách z třetí epizody

  Velkolepý seriál Westworld pokračuje na stanici HBO třetím dílem s názvem The Stray. Teddy dostává nový příběh, který ho však přinutí opustit Dolores na určitou chvíli. Bernard vyšetřuje původ halucinací konferenciérů a William si ve Westworldu najde atrakci, do které zatáhne i Logana.

  23 0
  13.10.2016 | 10:30KuppiDiskuze (0)
 • Kolekce fotek z blížícího se seriálu Westworld

  Nový seriál na HBO s názvem Westworld začíná 2. října a americká stanice v rámci propagace přináší množství fotografií. Temná desetidílná série o začátcích umělé inteligence a budoucnosti hříchu se bude vysílat každou neděli, respektive pro nás pondělí kvůli časovému posunu.

  16 0
  28.8.2016 | 12:03KuppiDiskuze (1)
 • Westworld na nových fotografiích

  Postavy ze zábavního parku Westworld se představují na prvních promo fotografiích, společně s jeho ředitelem, Dr. Robertem Fordem, kterého v seriálovém zpracování ztvárňuje Anthony Hopkins.

  12 0
  14.9.2015 | 19:22TheDarkKnightDiskuze (0)
 • První promo fotografie z Westworldu

  Seriálu Westworld od Jonathana Nolana se sice dočkáme již tento rok na HBO, přesto jsme zatím neviděli skoro žádné promo materiály. Propagace se však začíná zvolna rozjíždět, jelikož byla před nedávnem zveřejněna první promo fotografie k seriálu.

  5 0
  3.3.2015 | 18:00TheDarkKnightDiskuze (0)

Novinka: Filtrování seriálů

Hledejte nové seriály za pomoci filtrů

Po delší době jsme si pro vás připravili novinku, o kterou nás žádáte již delší dobu. Zavádíme filtrování do seriálové databáze, díky čemuž rychleji najdete seriál, který by vás mohl bavit.

Akční · Animovaný · Detektivní · Dětský Dobrodružný · Dokumentární · Drama Fantasy · Historický · Hororový · Hudební Katastrofický · Komedie · Komiksový · Krimi · Lékařský · Mysteriózní · Parodie Politický · Právnický · Psychologický Reality show · Rodinný · Romantický · Sci-fi · Soap opera · Sportovní · Talk show Thriller · Válečný · Western · Životopisný

Druhá série

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé sérii přivítáme osm nových herců

Ve druhé řadě Westworldu se dočkáme hned několika nových hereckých tváří. Mezi ně patří například Gustaf Skarsgård (Vikings), Katja Herbers (Manhattan) či Jonathan Tucker (Kingdom). Na koho dalšího se můžeme těšit?

Reklama

Upoutávka ke druhé sérii

Thumbnail Play icon

Nepřehlédněte

Westworld si odnáší pět cen Emmy

Westworld si odnáší pět cen Emmy

V nabité konkurenci se sice Westworldu v hlavních kategoriích nezadařilo, nicméně už minulý týden se tvůrci radovali z pěti cen ve vedlejších kategoriích.

Nejoblíbenější postavy

Vydejte se do Westworldu!

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Chcete navštívit Westworld? Informace, které potřebujete vědět

Pokud se doma nudíte a chcete zažít pořádnou dávku adrenalinového dobrodružství na divokém západě, Westworld je pro vás to pravé. Kolik peněz bude stát taková zábava a co všechno musíte podstoupit, abyste se tam dostali? Předtím, než zarezervujete místenku, si přečtěte tento článek.

Narozeniny herců

Hlídejte si nás