The Flash falešný Harrison Wells

falešný Harrison Wells

falešný Harrison Wells

Doktor, navrhl urychlovač částic a může za jeho explozi.

Sezóny 2
2014 - 2016


Doktor Harrison Wells byl hlavním představitelem vývoje urychlovače částic, který by naprosto změnil chápání fyziky. Byl to velmi očekávaný projekt a Harrison se stal jeho hlavní tváří. Čekala jej sláva a bohatství, ale vše se pokazilo v den, kdy byl urychlovač částic zapnut, protože byl nečekaně nestabilní a explodoval.

Od výbuchu urychlovače částic uběhlo devět měsíců a v tom se probudil Barry Allen, mladý forenzní analytik, který byl urychlovačem zasažen. V tu dobu je doktor Harrison na vozíčku, protože při výbuchu utrpěl těžká zranění. Po Barryho probuzení nastává nová naděje pro Harrisona, protože se může opět pustit do práce a zkoumat, co se Barrymu stalo a jaké má nové schopnosti.


Harrison Wells je velmi tajemná postava, o které dlouhou dobu nevíme skoro nic. Brzy na povrch vyplynou jeho tajemství, proto je Barry nucen zakročit, aby se s těmito novými problémy vypořádal.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
fanta2pomeranc

Bezva, ale Harry ze země 2 je lepší. :)

23.5.2017 | 9:24:34
Lydie Martin

Wells který ma dceru Jess je nejlepší :3

29.4.2017 | 11:06:40
Nilly

Tohohle Wellse jsem moc nemusela. Oproti němu mám mnohem radši druhého Wellse a H.R., škoda, že ti tu také nejdou ohodnotit. Jinak herce obdivuju, jak perfektně dokáže zahrát rozdílné povahy. :D

7.4.2017 | 12:41:15
KaraSnowAllen

Tom se mi vždycky jako chlap hodně líbil, takže vidět ho opět někde hrát je fajn a ještě k tomu dokázal, že si vybral správné povolání, protože každý jeho Wells je jiný. Jasně, někdy to jeho protáhle, dramatické šeptání už nepůsobí tak libově, pač to dělá každých pět minut, nicméně i tak přehraje polovinu herců tam. Užívám si všechny Wellsy, které hraje, nicméně jeho HR je mi svojí mentalitou nejblíže.

18.3.2017 | 12:24:40
Misso

bol som skeptický voči najnovšiemu negenialnemu Harrymu ale potom som si uvedomil že to bol dobrý ťah dať tam nezvyčajný charakter ktorého schopnosť je vlastne niečo ako mentálny tréner. Nemusíš byť super hokejista aby si dokázal vytrénovať super hokejistu. Zaujímavý charakter.

13.2.2017 | 11:51:48
league

Už jsem zněj zklamaný Líbil se mi Weils ze druhé série ale ten nový ty vado takže už třetí postava Weilse to už fakt přehání!

30.1.2017 | 19:54:05
Leonidas2312

V každé sérii jiný charakter ale vždy excelentí..nejlepší postava

14.1.2017 | 14:14:18
VampKošilka

Černobílá postava, která se mi líbila snad ve všech možných formách.

2.1.2017 | 12:22:28
ObiSnow

Nejlepší postava v seriálu.

29.12.2016 | 21:06:08
R.-TedyS

SUpeR v 1.serii i v té 2 a 3 :)

20.12.2016 | 15:36:05

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Čtvrtá série

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Třetí série je za námi aneb co bude dál?

Problém týkající se Savitara je konečně vyřešen, ale poslední události finálního dílu třetí řady nám nedají spát. Jak nyní bude seriál The Flash pokračovat?

Reklama

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Na co se můžeme těšit v 22. - 23. díle?

Závěrečné střetnutí mezi Savitarem a Flashem je nevyhnutelné. Barry je ochoten udělat cokoliv, aby zachránil lásku svého života.

Určitě nepřehlédněte

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Deset důvodů, proč se dívat na seriál The Flash

Ještě jste se nezačali dívat na seriál The Flash? Pokud skutečně ne, tak si přečtěte deset důvodů od našich fanoušků, proč byste tak měli udělat!

Po The Flash k dalším seriálům ze stejného světa

Pokud jste se ocitli v situaci, že jste dokoukali seriál The Flash a nevíte, na co jiného se podívat, vaše první kroky by měly směřovat k seriálům Arrow, Vixen, Legends of Tomorrow a Supergirl, které přímo souvisí se seriálem The Flash a mají tak (částečně) společný děj!

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás