The Flash
88/100 - 561×

The Flash

Spin-off seriálu Arrow. Mladý vědec Barry Allen byl zasažen bleskem a získal neobvyklé schopnosti, které z něj udělaly nejrychlejšího muže planety.

USA | 2014 | Ukončeno
vysílání
9 sezón | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Grant Gustin (Barry Allen), Candice Patton (Iris West), Jesse L. Martin (Joe West), Danielle Panabaker (Caitlin Snow), Carlos Valdes (Cisco Ramon), Danielle Nicolet (Cecile Horton), Danielle Panabaker (Frost), Kayla Compton (Allegra Garcia), Tom Cavanagh (Harrison Wells ze Země 2), Tom Cavanagh (falešný Harrison Wells), Brandon McKnight (Chester P. Runk), Hartley Sawyer (Ralph Dibny), Keiynan Lonsdale (Wallace West), Jessica Parker Kennedy (Nora West-Allen), Rick Cosnett (Eddie Thawne)

Allegra Garcia

Allegra Garcia

Bývalá kriminálnice, která nyní pracuje pro Iris West.

Sezóny 4
2019 - 2023

Allegra Garcia měla poměrně těžký život. Narodila se do rodiny kriminálníků, a proto i ona začala už v útlém věku páchat zločiny. Právě kvůli tomu byla neustále zavírána do různých polepšoven, které pravidelně opouštěla a do kterých se neustále vracela.

Ve chvíli, kdy zrovna vybuchl urychlovač částic, byla v polepšovně se svou sestřenicí Esperanzou. Společně byly zasaženy oním výbuchem, přičemž Allegra získala schopnosti, díky kterým dokáže ovládat rádiové a elektromagnetické vlny. O své sestřenici si myslela, že během výbuchu zemřela, ale opak byl pravdou – Esperanza nejenom přežila, ale zároveň získala i schopnosti.

Po čase začne Esperanza dělat problémy ve městě, přičemž všichni si začnou myslet, že za to může Allegra. Později však dojde k odhalení, že na vině je skutečně Esperanza, která získala naprosto stejné schopnosti jako její sestřenice. Když je tedy Allegřino jméno očištěno, tak ta začne pracovat pro Iris West, protože vždycky byla zapálená do žurnalistiky.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Kdyby ze seriálu odešla, vůbec by mi to nevadilo.

30.3.2022 | 13:52:25
xflori01

Těžko se mi hodnotí, protože jsem rád za jakékoli její objevení v seriálu. Kayla Compton je velmi krásná herečka, takže díky ní o jeden stupeň zvyšuji hodnocení :D

webmaster
14.5.2020 | 17:02:30
Xavik

Celkem zajímavá, na její další vývoj se těším.

admin
4.2.2020 | 18:42:53

Konec Flashe

Seriál The Flash odstartoval svou existenci na podzim roku 2014 a skončil na konci jara roku 2023. Byl tu s námi dlouhých devět let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Flash zapadá do širšího komiksového světa, který se vysílá na stanici CW. Díky tomu můžete kromě něj sledovat i seriály Arrow, Legends of Tomorrow, Supergirl, Black Lightning a Batwoman, které spadají do stejného univerza. Seriálem The Flash proto nic nekončí, ba naopak začíná. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama