The Flash Esperanza Garcia

Esperanza Garcia

Esperanza Garcia

Allegřina sestřenice, která žije, aby mohla páchat zločiny.

Sezóny 1
2019 - 2020

Esperanza Garcia se podobně jako její sestřenice Allegra Garcia narodila do rodiny kriminálníků, a proto byl i její život předurčen poměrně brzy. Společně se svou sestrou byla neustále posílána do polepšoven, ze kterých se sice časem dostala, ale vždy se do nich vrátila. Nutno dodat, že obě sestřenice sice byly kriminálnice, ale Esperanza byla mnohem zapálenější do svého způsobu života.

Když vybuchl urychlovač částic, tak tlaková vlna zasáhla i Esperanzu, která se zrovna nacházela v polepšovně. Vlna byla však tak silná, že Esperanzu málem zabila. Esperanza se z toho dostala a po probuzení zjistila, že má metalidské schopnosti. Konkrétně dokáže manipulovat s elektromagne­tickými a rádiovými vlnami. Stejně schopnosti navíc získala i její sestřenice.


Časem se Esperanza vrátila k tomu, co dřív dělala, nicméně tentokrát páchala zločin za pomoci svých schopností a začala vystupovat pod přezdívkou Ultraviolet. Aktuálně je z ní zkušená a dobře vytrénovaná nájemná vražedkyně, která pracuje pro neznámou organizaci.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E15: The Exorcism of Nash Wells

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Zatímco se Flashův tým bude snažit pomoci Nashovi, tak se v Central City objeví noví i staří padouši. Joeův život se ocitne v nebezpečí.

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás