The Flash Harrison Nash Wells

Harrison Nash Wells

Harrison Nash Wells

Geolog a bořič mýtů, který představuje dobrodružnější verzi Harrisona Wellse.

Sezóny 1
2019 - 2020

Harrison Wells, který si nechává říkat Nash, pochází z dosud nespecifikované Země, ze které odcestoval na další Země. Jeho cílem bylo nalézt kosmickou bytost jménem Mar Novu, který si podle něj hraje na falešného boha, jenž po celém mnohovesmíru rozsévá strach. Na pořádnou stopu narazí až na Zemi 1, kde zároveň pozná Barryho Allena a jeho tým.

Tento Wells představuje jistého dobrodruha, který je oficiálně titulován jako geolog a bořič mýtů. Podobně jako ostatní Wellsové, i tento je tak trochu povýšenecký a zuřivý, přičemž opět si nesedne především s Ciscem, který ho nemůže vystát. Nash se během svého putování na Zemi 1 překvapivě sblíží s Allegrou, která mu pomůže s hledáním Monitora.


Když se Nashovi konečně podaří najít Monitorovu skrýš, tak má velké problémy s tím se do ní dostat. Nash se však záhy dostane do nebezpečné situace, ale když z ní vyvázne, tak si myslí, že ho zachránil právě Monitor. V tu chvíli s ním začne komunikovat Monitorův bratr Anti-Monitor, který Nashovi nabídne něco, co se nedá odmítnout.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S06E15: The Exorcism of Nash Wells

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @joyeux a @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Na co se můžeme těšit v 15. - 16. díle?

Zatímco se Flashův tým bude snažit pomoci Nashovi, tak se v Central City objeví noví i staří padouši. Joeův život se ocitne v nebezpečí.

Reklama

Nepřehlédněte

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Natáčení šesté řady Flashe bylo pozastaveno kvůli koronaviru

Celosvětová hrozba v podobě koronaviru pomalu ale jistě ohrožuje filmový a seriálový průmysl. Právě došlo k přerušení natáčení šesté série Flashe.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás