The Flash Mar Novu

Mar Novu

Mar Novu

Záhadná kosmická bytost, která Zemi připravuje na blížící se krizi.

Sezóny 2
2018 - 2019

Mar Novu je záhadná kosmická bytost, kterou mnozí znají spíše pod přezdívkou Monitor. Mar Novu cestuje po různých Zemích, které připravuje na blížící se krizi. Ocitl se již na spoustě světech, až nakonec zavítal i na Zemi 1, kde se setkal se schopnou populací vedenou triem hrdinů.

Monitor naše hrdiny informuje o jakési krizi, která se nevyhnutelně blíží i na Zemi 1. Nejdříve však zamířil do města Gotham, kde předal mocnou knihu muži jménem John Deegan. Tomu se původně nepodaří využít plný potenciál knihy, a proto se sám změní na Supermana a nastolí ve svém okolí nové podmínky.


John Deegan nakonec selže, přičemž ho porazí hrdinové Green Arrow, Flash a Supergirl. Zvítězí však za cenu velké ztráty. Ve chvíli, kdy jsou ohroženy životy Flashe a Supergirl, Green Arrow navštíví Monitora, kterému nabídne svůj život výměnou za jejich. Monitor jeho nabídku přijme, přičemž mu řekne, že si pro něj přijde později.

Foto: CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
xflori01

To byla hrozně divná postava. Zajímal by mě jeho příběh. Takhle se jen objevil vždy jak bůh, něco řekl nebo udělal a zas byl pryč.

webmaster
14.5.2020 | 17:03:59

Stav překladu

Epizoda S07E07: Growing Pains

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.

Na co se můžeme těšit

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Na co se můžeme těšit ve 7. - 9. díle?

Poté, co v sedmém díle zamíří do města nový padouch, si Flash a jeho společníci dají na nějakou dobu pauzu. Prozatím známe jen popis sedmé epizody, zbytek doplníme později.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás