Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Supergirl

Popis seriálu

Seriál Supergirl je o dívce, která byla poslána na Zem ochraňovat svého mladšího bratrance Kal-Ela. Při nešťastné nehodě ve Phantom zóně se Kara dostává na Zem až o několik let později než Kal-El. Ten se tam mezitím stal hrdinou a všichni ho znají jako Supermana. Kara, která má stejné schopnosti jako její bratranec, se zpočátku drží na uzdě, když se ale její sestra ocitne ve smrtelném nebezpečí, rozhodne se, že lid National City potřebuje její pomoc a stane se jeho strážkyní známá jako Supergirl.

(Oficiální plakát k seriálu o Supergirl. Foto: CBS)


Kdo za tím stojí?

Seriál Supergirl mají na starosti stejní tvůrci jako seriály Arrow a The Flash Marc Guggenheim. Nabízí se tak otázka, že seriál by mohl být propojen se světem Arrowa a Flashe, když příběh tvoří stejný tvůrce. Problém je v tom, že Arrow a Flash běží na stanici CW, zatímco Supergirl na CBS. Obě stanice přesto vlastní Warner Bros a v budoucnu není možnost crossoverů vyloučena. Nejdříve ale samotná Supergirl musí být úspěšná.

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
letoskar

Od 4 série to stálo za nic.

10.3.2022 | 0:27:20
Kothy

ujde

11.10.2020 | 14:17:50
Fialka369

Supergirl je prostě srdcovka. Mám zhlédlé už všechny díly, ale v této době, kdy je pauza, kvůli koronaviru, si pouštím díly znova. Skvělý jsou i crossovery. A celkově herci, obsah, efekty. Dokonalý.

9.4.2020 | 16:01:42
chriss

Začiatok bol zaujímavý, ale po 4. sérií som to prestal pozerať. Každý diel sa podobal na predchádzajúci. Žiadny pokrok tam nebol, iba vo vybraných dieloch sa niečo zaujímavé udialo a aj to bol väčšinou koniec série. Jedine crossover bol fajn a 4. séria kde bol Lex Luthor. V skratke, ak nemáš čo pozerať, tak sa to dá.

26.12.2019 | 11:24:59
Lucifrid

Kdysi jsem se vysmála traileru na první díl… beru zpět a kaju se. Zhlédnuto za tři týdny a jsem naprosto nadšená! Má to trochu feeling Buffy, je tam emancipace, silné hrdinky, řeší tam aktuální věci, sympatické postavy, skvělý humor… co víc si přát!

webmaster
22.12.2019 | 0:04:29
pkd

Absolutní urážka inteligence a comicsové postavy (mé nejoblíbenější) jako takové. Zvládl jsem 2 sezony ale dál trpěti už nehodlám. Ještě že mám tuny comicsů,Smallville a Injustice 2. Klasický film z r.84 (byť poněkud přitroublý), je ve srovnání s tímto,skvos­t,roven Superman the movie+ II od Donnera.

6.6.2019 | 17:05:17
JanCh23

Za mě opravdu super seriál a líbí se my opravdu všechny díly a těším se až se bude vysílat u nás v Česku

26.5.2019 | 0:29:22
FValek

Supergirl je srdcovka, ale CW to doopravdy bere hodně naivně a nelogicky sem tam. Seriál hodně staví na příběhu a akční scény nemá úplně zvládnuté, je ale pravda, že se drží a pořád dokáže překvapit, je to taková oddechovka, na kterou se mrknu rád. :)

23.2.2019 | 17:12:30
bloody_maniac

Seriál celkově je dobrý, nemám až tak úplné výhrady. :) Už sleduju 4 sérii a je zatím super, ale celkově hodnotím seriál tak, jak hodnotím. :)

29.10.2018 | 12:32:07
PRINC180

Trapný serial nedá se na to koukat … seriál opravdu pro děti..

14.6.2018 | 21:45:27
1

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama