Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Malefic J'onzz

Malefic J'onzz

Ztracený J'onnův bratr, který vůbec neměl lehké dětství.

Sezóny 1
2019 - 2019

Bratr J'onna J'onzze a syn M'yrnna J'onzze. Malefic to nikdy neměl od dětství až tak lehké, jeho otec byl na něj velice přísný. Malefic tak tajně nenáviděl svého bratra, který s otcem vycházel mnohem lépe. Možná to byl i jeden z důvodů, proč se zdál být Malefic odstrčený a naopak se sblížil s bílými marťany, jasnými nepřáteli zelených marťanů.

Když na Marsu vypukla civilní válka, Malefic se přidal na stranu bílých marťanů a pomohl vymýtit svůj vlastní druh. Za to byl uvězněný do Zóny příznaků. Odtamtud ho ovšem dostal Monitor, který Malefica poslal na Zem, aby se pomstil svému bratrovi. Malefic nějaký čas skutečně zatápěl J'onnovi a celému týmu Supergirl. J'onn v tu dobu tak třeba neměl úplně nejlepší vztahy s Alex Danvers.

J'onn chtěl ale svého bratra zachránit, nejdříve ale musel pochopit, proč dělá to, co dělá. Když pohlédl do minulosti, uvědomil si, že se jeho otec ne vždy k Maleficovi choval dobře. J'onn nakonec dokáže přesvědčit Malefica, aby se přidal na jeho stranu. Následně je Malefic poslán zpět na Mars za M'gann M'orzz. Malefic odčiní svou minulost a pomůže Marsu opět rozkvést.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Možná lepší záporák v prvních pár dílech, než ten po zbytek série :-)

webmaster, grafik
20.5.2020 | 23:58:51

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama