Supergirl Mon-El

Mon-El

Mon-El

Mimozemšťan z Daxamu, který ztroskotal na Zemi

Sezóny 1
2016 - 2016


Mon-El, nebo-li pravým jménem Lar Gand, je mimozemšťan z planety Daxam, který byl poslán záchranným modulem na Zem, když byl Krypton zničen. Daxam je sousedská planeta Kryptonu, která byla ovlivněna zničením Kryptonu. Mon-El dorazil na Zem záchranným modulem, hned po přistání ho našla Kara Danvers společně s J'onnem J'onzzem.

Společně ho odvezli do DEO, kde ho podrobili několika testům. Mon-El se následně probudil celý zděšený a uprchl z DEO zrovna v době, kdy do National City zamířila samotná prezidentka Spojených Států. Kara se na chvíli domnívala, že Mon-El stojí za atentáty na prezidentku, následně ale zjistila, že atentátník je zcela někdo jiný.


I když Krypton a Daxam nemají spolu nejvřelejší vztahy, Kara se snaží chovat k Mon-Elovi přátelsky. Rozhodne se ho proto cvičit a najít mu normální práci na Zemi. Země je nyní Mon-Elovým domovem, protože Daxam je již neobyvatelný poté, co byl Krypton zničen. Jedna planeta ovlivnila druhou. Mon-El se snažil poslat nouzový signál na svou planetu, poté mu Kara řekla pravdu o osudu jeho lidu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Na první pohled sladkej hoch, ale vyklubal se z něj docela slušnej parťák ke Kaře, škoda ho (alespoň prozatím).

9.9.2017 | 23:09:42
anndy

jedna z oblíbených postav, a ano může zato i herec, docela se mi líbí ta změna z fracka na hrdinu (něco jako Batman nebo Arrow :-D). s Karou jim to slušelo, možná to bylo i tou skutečnou jiskrou. Jen mi vadí, jak z něj občas udělali blbce, který poslouchá Karu jak pejsek. škoda, že neměl víc prostoru

7.6.2017 | 19:31:42
ian164

Hrozně mi tahle postava vadí, poslední dobou je tam i uplně zbytečná. Chris Wood je super, ale asi ho prostě musim vidět jako záporáka, protože v TVD byl pro mě v top postavách. Když je prostě postava hajzl, je to víc sexy <3 :D Je mi líto, ale doufám, že v třetí řadě už Mon-Ela potkávat nebudem.

22.5.2017 | 10:09:46
KaraSnowAllen

Zprvu jsem byla nadšená, postupně mi ta postava přijde čím dál méně zajímavá a je to prostě jen účelová postava, která má mít vztah s Karou, ale jinak tam k ničemu moc není. Jako, Chrisovi to sedne a líbí se, ale asi z něj nejsem moc unešená, i když se mi zprvu hodně líbil, nějak se mi po chvilce okoukal a zas tolik super mi nepřijde.

29.4.2017 | 19:14:48
Lydie Martin

Frajer

30.3.2017 | 19:22:19
KirstenN55

Zatím skvělá postava, která Chrisovi hodně sedí. Seriál parádně oživil. Prostě Karamel ♥

26.3.2017 | 14:00:31
Každá

Zdravíčko a neměl by Mon-El umět také létat mno prostě mít všechny schopnosti jako ma superman nebo supergirl? s těma vyjímkama co se o nich da dočís?

24.3.2017 | 22:29:17
adel193

Myslím si, že je to skvělá postava, ale možná jej měli nechat déle alespoň o trošku jako na začátku a né z něj za chvíli udělat skoro svatouška. Jinak postava je sympatická a Chris Wood je úžasný herec.

22.3.2017 | 16:51:30
Damien Wane

strašně mi to připomíná Olivera a Felicity ze arrowa myslím tím vztah mon-ela a Kary

21.3.2017 | 18:29:03
sochurce

nejhorší postava z celyho serialy, fakt hrůza

21.3.2017 | 9:25:30

Stav titulků

Epizoda S03E01: Girl of Steel

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny