Supergirl Mon-El

Mon-El

Mon-El

Mimozemšťan z Daxamu, který ztroskotal na Zemi

Sezóny 2
2016 - 2018

Mon-El, nebo-li pravým jménem Lar Gand, je mimozemšťan z planety Daxam, který byl poslán záchranným modulem na Zem, když byl Krypton zničen. Daxam je sousedská planeta Kryptonu, která byla ovlivněna zničením Kryptonu. Mon-El dorazil na Zem záchranným modulem, hned po přistání ho našla Kara Danvers společně s J'onnem J'onzzem.

Společně ho odvezli do DEO, kde ho podrobili několika testům. Mon-El se následně probudil celý zděšený a uprchl z DEO zrovna v době, kdy do National City zamířila samotná prezidentka Spojených Států. Kara se na chvíli domnívala, že Mon-El stojí za atentáty na prezidentku, následně ale zjistila, že atentátník je zcela někdo jiný.


I když Krypton a Daxam nemají spolu nejvřelejší vztahy, Kara se snaží chovat k Mon-Elovi přátelsky. Rozhodne se ho proto cvičit a najít mu normální práci na Zemi. Země je nyní Mon-Elovým domovem, protože Daxam je již neobyvatelný poté, co byl Krypton zničen. Jedna planeta ovlivnila druhou. Mon-El se snažil poslat nouzový signál na svou planetu, poté mu Kara řekla pravdu o osudu jeho lidu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
scorpio

Poněkud zastaralý profil, chce to aktualizaci. Jo, musím říct že postava je to na poměry Supergirl určitě dost příjemná. Souhlasím že seriálu jeho charisma dost chybí. I když pro mě osobně je to v jeho podání velice slabý odvar oproti tomu vraždícímu psychopatovi, kterého ztvárnil v The Vampire Diaries. To byl rozhodně zajímavější výkon.

30.3.2019 | 0:59:56
jhrspike

Hodně povedená postava a s Karou tvořili ideální dvojici a je škoda, že odešel. Snad se do seriálu časem vrátí. Bez něj je seriál o něco smutnější.

13.11.2018 | 3:29:42
Johny773

V druhé sérii super, v třetí už nic moc, neustálé řešení „vyberu si Karu nebo Imru“ mě už unavovalo. Tímto pro mě klesnul

30.10.2018 | 18:49:46
Sigina

Seriál oživil a dodal rebelský prvek. S Karou skvělý pár – chemka, protiklady, nezodpovednost. Prostě superhrdinku polidštuje.

30.4.2018 | 13:14:58
arthurcz

Na první pohled sladkej hoch, ale vyklubal se z něj docela slušnej parťák ke Kaře, škoda ho (alespoň prozatím).

9.9.2017 | 23:09:42
anndy

jedna z oblíbených postav, a ano může zato i herec, docela se mi líbí ta změna z fracka na hrdinu (něco jako Batman nebo Arrow :-D). s Karou jim to slušelo, možná to bylo i tou skutečnou jiskrou. Jen mi vadí, jak z něj občas udělali blbce, který poslouchá Karu jak pejsek. škoda, že neměl víc prostoru

7.6.2017 | 19:31:42
ian164

Hrozně mi tahle postava vadí, poslední dobou je tam i uplně zbytečná. Chris Wood je super, ale asi ho prostě musim vidět jako záporáka, protože v TVD byl pro mě v top postavách. Když je prostě postava hajzl, je to víc sexy <3 :D Je mi líto, ale doufám, že v třetí řadě už Mon-Ela potkávat nebudem.

22.5.2017 | 10:09:46
KaraSnowAllen

Zprvu jsem byla nadšená, postupně mi ta postava přijde čím dál méně zajímavá a je to prostě jen účelová postava, která má mít vztah s Karou, ale jinak tam k ničemu moc není. Jako, Chrisovi to sedne a líbí se, ale asi z něj nejsem moc unešená, i když se mi zprvu hodně líbil, nějak se mi po chvilce okoukal a zas tolik super mi nepřijde.

29.4.2017 | 19:14:48
Lydie Martin

Frajer

30.3.2017 | 19:22:19
KirstenN55

Zatím skvělá postava, která Chrisovi hodně sedí. Seriál parádně oživil. Prostě Karamel ♥

26.3.2017 | 14:00:31

Stav titulků

Epizoda S06E09: Dream Weaver

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny