Supergirl
73/100 - 134×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Mon-El

Mon-El

Mimozemšťan z Daxamu, který ztroskotal na Zemi

Sezóny 2
2016 - 2018

Mon-El, nebo-li pravým jménem Lar Gand, je mimozemšťan z planety Daxam, který byl poslán záchranným modulem na Zem, když byl Krypton zničen. Daxam je sousedská planeta Kryptonu, která byla ovlivněna zničením Kryptonu. Mon-El dorazil na Zem záchranným modulem, hned po přistání ho našla Kara Danvers společně s J'onnem J'onzzem.

Společně ho odvezli do DEO, kde ho podrobili několika testům. Mon-El se následně probudil celý zděšený a uprchl z DEO zrovna v době, kdy do National City zamířila samotná prezidentka Spojených Států. Kara se na chvíli domnívala, že Mon-El stojí za atentáty na prezidentku, následně ale zjistila, že atentátník je zcela někdo jiný.

I když Krypton a Daxam nemají spolu nejvřelejší vztahy, Kara se snaží chovat k Mon-Elovi přátelsky. Rozhodne se ho proto cvičit a najít mu normální práci na Zemi. Země je nyní Mon-Elovým domovem, protože Daxam je již neobyvatelný poté, co byl Krypton zničen. Jedna planeta ovlivnila druhou. Mon-El se snažil poslat nouzový signál na svou planetu, poté mu Kara řekla pravdu o osudu jeho lidu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
scorpio

Poněkud zastaralý profil, chce to aktualizaci. Jo, musím říct že postava je to na poměry Supergirl určitě dost příjemná. Souhlasím že seriálu jeho charisma dost chybí. I když pro mě osobně je to v jeho podání velice slabý odvar oproti tomu vraždícímu psychopatovi, kterého ztvárnil v The Vampire Diaries. To byl rozhodně zajímavější výkon.

30.3.2019 | 0:59:56
jhrspike

Hodně povedená postava a s Karou tvořili ideální dvojici a je škoda, že odešel. Snad se do seriálu časem vrátí. Bez něj je seriál o něco smutnější.

13.11.2018 | 3:29:42
Johny773

V druhé sérii super, v třetí už nic moc, neustálé řešení „vyberu si Karu nebo Imru“ mě už unavovalo. Tímto pro mě klesnul

30.10.2018 | 18:49:46
Sigina

Seriál oživil a dodal rebelský prvek. S Karou skvělý pár – chemka, protiklady, nezodpovednost. Prostě superhrdinku polidštuje.

30.4.2018 | 13:14:58
arthurcz

Na první pohled sladkej hoch, ale vyklubal se z něj docela slušnej parťák ke Kaře, škoda ho (alespoň prozatím).

9.9.2017 | 23:09:42
anndy

jedna z oblíbených postav, a ano může zato i herec, docela se mi líbí ta změna z fracka na hrdinu (něco jako Batman nebo Arrow :-D). s Karou jim to slušelo, možná to bylo i tou skutečnou jiskrou. Jen mi vadí, jak z něj občas udělali blbce, který poslouchá Karu jak pejsek. škoda, že neměl víc prostoru

7.6.2017 | 19:31:42
ian164

Hrozně mi tahle postava vadí, poslední dobou je tam i uplně zbytečná. Chris Wood je super, ale asi ho prostě musim vidět jako záporáka, protože v TVD byl pro mě v top postavách. Když je prostě postava hajzl, je to víc sexy <3 :D Je mi líto, ale doufám, že v třetí řadě už Mon-Ela potkávat nebudem.

22.5.2017 | 10:09:46
KaraSnowAllen

Zprvu jsem byla nadšená, postupně mi ta postava přijde čím dál méně zajímavá a je to prostě jen účelová postava, která má mít vztah s Karou, ale jinak tam k ničemu moc není. Jako, Chrisovi to sedne a líbí se, ale asi z něj nejsem moc unešená, i když se mi zprvu hodně líbil, nějak se mi po chvilce okoukal a zas tolik super mi nepřijde.

29.4.2017 | 19:14:48
Lydie Martin

Frajer

30.3.2017 | 19:22:19
KirstenN55

Zatím skvělá postava, která Chrisovi hodně sedí. Seriál parádně oživil. Prostě Karamel ♥

26.3.2017 | 14:00:31

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama