Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E04: Lost Souls

S06E04: Lost Souls

Supergirl je připravena opustit Zónu přízraků, ale mezi svými druhy najde jednoho zrádce. J'onn si uvědomuje, že přízrakové mohou způsobit globální pandemii, Lena naštěstí přichází s ultimátním řešením. Tým se tak musí rozhodnout, zda zachrání Karu nebo zbytek světa.

sk
20.4.2021
590 000
39 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem čekal že se Z Nyxly svym zpusobem nakonec vyklube padouch ale nebyla tak hrozna a svym zpusobem měla pravdu že ji jeji otec zdržuje ale je škoda že zemřela a spolu s ni dostat se zpatky domu a jinak nemělo chybu jak Lena vyrobila tu zran na pohlceni přizraku a pak jak pomohla nastavit zařizeni na nalezeni Kary a potom to Alex pouužila na osvobozeni se před přizraky a bylo dobre jak Lena a Alex argumentovali kvuli planu ktery chtěli použit a jsem zvědav na cestovani v čase

redaktor
27.4.2021 | 13:48:01
tom99

Je to hrozná slabota a nuda. Už to sleduju jen napůl. Ale aspoň to vypadá, že příště se někam dostaneme. Minimálně cestování časem udělá tu epizodu hned zábavnější…

webmaster, grafik
23.4.2021 | 20:51:01
EriH

Opět velmi dobrá epizoda, nenudila jsem se ani chvíli, scény s Lenou a Alex se mně líbily moc a hudba se hodila do každýho momentu a umocnila to :)

21.4.2021 | 17:19:33

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama