Supergirl Lena Luthor

Lena Luthor

Lena Luthor

Mladší sestra Lexe Luthora, která se chce vymanit z jeho stínu

Sezóny 1
2016 - 2016


Mladší sestra Lexe Luthora, která svého bratra milovala a uznávala ho. Lex přinesl slávu jejich rodině a proslavil rodinné jméno tím, že založil přelomovou společnost Lex Corp, která se soustředila na inovaci technologií. Lex postupem času chtěl ovládnout svět a neměl v lásce nadpřirozené bytosti.

I kvůli tomu přišel do křížku se Supermanem, se kterým sváděl především morální boj. Superman nakonec Lexe Luthora porazil a dostal ho do vězení. Lena nebyla příliš šťastná, jak Lex pošpinil rodinné jméno a od bratra se zcela distancovala. I tak Lena zůstala silná a rozhodla se, že jako dědička rodinného impéria, přejmenuje Lex Corp jednoduše na L-Corp, aby každého hned nenapadlo spojení s příjmením Luthor.


Lex ovšem svou sestru začal nenávidět, že se od něj zcela distancovala a rozhodl se, že ji zlikviduje. I když je Lex ve vězení, má stále silné konexe a najal si profesionálního zabijáka, který se měl o Lenu postarat. Naštěstí Lenu ochránila Supergirl společně se Supermanem a DEO.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
arthurcz

Krásná, mrazivá, záhadná… Jako jedna z mála postav slibuje do budoucna hodně zajímavý vývoj.

9.9.2017 | 23:07:37
realm

Výborná postava a krásná herečka. Přeju si aby Lena aspoň ještě chvíli byla kladnou postavou i když mi je jasné, že to asi nevydrží.

15.8.2017 | 10:14:17
pindajara

Neříkám, že je postava špatná, ale nemá ani zdaleka na verzi Leny Luthor/Tess Mercer v seriálu Smallville. Cassidy Freeman mi v téhle roli přišla zdaleka lepší než Katie.

11.7.2017 | 19:47:21
anndy

souhlasím s KaraSnowAllen, taky mi to připomíná, jak si byli Lex s Clarkem (ve Smallville) blízcí a nakonec vše zkazilo to tajemství. Zatím je Lena fajn postava, neuvěřitelně chytrá a s dobrým srdcem, jak dlouho to vydrží?

7.6.2017 | 19:06:34
ian164

Za mě jednoznačně 5* Doufám, že jako hlavní postava, bude aspoň ještě jednu sérii jako klaďas, A potom ať to rozjede ve velkym, protože Katie Mcgrath jsou ty mrchy psaný prostě na tělo.

22.5.2017 | 10:18:48
league

Tu bych chtěl do postele

22.5.2017 | 8:05:21
KirstenN55

Sympatická herečka i postava. Uvidíme, co se z Leny vyklube.

20.4.2017 | 8:39:07
KaraSnowAllen

Stále mi více připomíná ranou verzi Lexe Luthora ve Smallvillu, i tím přátelstvím s Karou. Pokud se ta postava nevyloupne jako super záporák(však komiksově je to nepřítel Supergirl), tak budu naštvaná, protože jako záporačka se fakt může předvést, jako kladačka se dlouho neudrží nad vodou.

6.3.2017 | 11:27:22
ShadowKittyGirl

Hm, vlk v rouše beránčím už tady tuším někdo psal, ale právě to na ní celkem sedí. Zajímavá, velice inteligentní a atraktivní žena s pošramocenou pověstí. Zatím se s Karou přátelí a je za kladnou postavu, ale něco mi říká, že stejně jako v případě jejího bratra Lexe u toho dlouho nezůstaneme.

Výběr herečky je perfektní. Dokáže totiž zahrát, jak nevinou holku, tak i ďábelskou záporačku. Uvidíme, co se z ní vyklube, ale osobně si myslím, že záporačka jí půjde lépe a někdo to holt být musí :-)

Prozatím tedy 80% Časem jistě uvidíme, co všechno se v ní skrývá…

27.2.2017 | 2:29:57
Roaniczka

Je to jedna z mých nejoblíbenějších postav. Pamatuju si ji, jak hrála Morganu v Merlinovi a i tam byla vlkk v rouše beránčím. Tady jí sedí charakter klaďase, líbí se mi to na ní, ikdyž záporák jí sluší asi trochu víc. Každopádně je to super herečka, takže top :)

20.12.2016 | 15:26:14

Stav titulků

Epizoda S03E02: Triggers

cz50%
en100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravil: @Tomass2002

Titulky sedí na verzi:

…HDTV.x264-LOL

Hledáme překladatele

Baví tě seriál Supergirl a troufáš si na titulky? Aktuálně hledáme překladatele, který by se zhostil překladu epizod. Pokud máte zájem, ozvěte se uživateli @tom99 do vzkazíku. Budeme se těšit.

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

3. řada

Nejoblíbenější postavy

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Pomozte nám prozkoumat křišťálový vesmír

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Zajímavosti

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Co důležitého vědět před startem třetí sezóny?

Třetí řada seriálu Supergirl se přiřítí už zítra, proto si pojďme stručně shrnout, co vše o nové řadě víme a nevíme. Pokud jste se minulých pár měsíců vyhýbali našemu webu, tak je tento článek stvořen přesně pro vás, který vám jasně, přehledně a uceleně řekne, co se v uplynulých měsících stalo.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny