Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Otis Graves

Otis Graves

Dal do pochodu plán, který měl za cíl odhalit prezidentku Marsdinovou.

Sezóny 2
2018 - 2020

Otis Graves je dobrým přítelem rodiny Luthorů, zvlášť si rozuměl s Lexem Luthorem, u kterého byl zaměstnán jako člen ochranky. I jeho sestra Mercy se pohybovala v blízkosti této bohaté rodiny. Ta si zase velice rozuměla s Lenou Luthor, jejichž pouto mezi nimi bylo opravdu silné. Když byl ovšem Lex uvržen do vězení, Otis společně s Mercy o práci přišel.

Tu si ale zase rychle našel, protože Lexova matka Lillian Luthor spouštěla projekt Cadmus, kde byl Otis pochopitelně vítán jako starý známý z rodiny. Nezapomněl ani na svou sestru. Společně všichni sdíleli jednu základní věc – nesnášeli mimozemšťany a chtěli zbavit Zemi všech nadpřirozených. Sice sem tam od času nějakého využili, ale když mohli, rozhodně mu zasadili smrtelnou ránu.

Když ovšem byla zavřena i Lillian, byl na to Otis s Mercy sám. Brzo se ovšem spojili s extrémistou Benem Lockwoodem, který dokázal nabudit lidi a probudit v nich nenávist vůči přistěhovalcům. Společnými silami dokázali odhalit prezidentku Olivii Marsdin, která celá léta usilovala o to, aby nikdo nepřišel, že je z jiné planety. Otis se taktéž několikrát utkal se Supergirl a nutno říci, že se mu vůbec nedařilo špatně.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Jar-Jar …

15.4.2021 | 1:06:55
CoRnDuCK

Baví mě :D

29.10.2018 | 23:27:56

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama