Supergirl Otis Graves

Otis Graves

Otis Graves

Dal do pochodu plán, který měl za cíl odhalit prezidentku Marsdinovou.

Sezóny 2
2018 - 2020

Otis Graves je dobrým přítelem rodiny Luthorů, zvlášť si rozuměl s Lexem Luthorem, u kterého byl zaměstnán jako člen ochranky. I jeho sestra Mercy se pohybovala v blízkosti této bohaté rodiny. Ta si zase velice rozuměla s Lenou Luthor, jejichž pouto mezi nimi bylo opravdu silné. Když byl ovšem Lex uvržen do vězení, Otis společně s Mercy o práci přišel.

Tu si ale zase rychle našel, protože Lexova matka Lillian Luthor spouštěla projekt Cadmus, kde byl Otis pochopitelně vítán jako starý známý z rodiny. Nezapomněl ani na svou sestru. Společně všichni sdíleli jednu základní věc – nesnášeli mimozemšťany a chtěli zbavit Zemi všech nadpřirozených. Sice sem tam od času nějakého využili, ale když mohli, rozhodně mu zasadili smrtelnou ránu.


Když ovšem byla zavřena i Lillian, byl na to Otis s Mercy sám. Brzo se ovšem spojili s extrémistou Benem Lockwoodem, který dokázal nabudit lidi a probudit v nich nenávist vůči přistěhovalcům. Společnými silami dokázali odhalit prezidentku Olivii Marsdin, která celá léta usilovala o to, aby nikdo nepřišel, že je z jiné planety. Otis se taktéž několikrát utkal se Supergirl a nutno říci, že se mu vůbec nedařilo špatně.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Jar-Jar …

15.4.2021 | 1:06:55
CoRnDuCK

Baví mě :D

29.10.2018 | 23:27:56

Stav titulků

Epizoda S06E07: Fear Knot

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny