Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Cat Grant

Cat Grant

Výkonná ředitelka a zakladatelka společnosti CatCo v National City

Sezóny 3
2015 - 2018

Cat je poměrně panovačná žena, která si žije na vysokém standardu a od svých zaměstnanců očekává to nejlepší. Její asistentkou je Kara Denvers, o které nemá vůbec tušení, že je Supergirl. Poté, co je zázračně zachráněn let 237 chce Cat co nejvíce fotografií Supergirl, proto svůj tým rozšíří o talentovaného Jamese Olsena, který má bohatou zkušenost s fotografováním v konkurenční Daily Planet.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Chybí mi tak moc, že jsem na ní úplně zapomněl. Jak jsem mohl :D

2.10.2019 | 18:44:52
Brett

Na Cat si člověk musel postupně zvyknout. Byla to nakonec silná postava, která bohužel časem ze seriálu zmizela. Škoda. :-)

10.12.2018 | 10:12:01
Johny773

Hodně mi tam chybí. Calista zvládla roli výborně

30.10.2018 | 18:41:00
KaraSnowAllen

Těžko se mi hodnotí. Herecky je zvládnutá skvěle, nicméně postava je arogantní, skoro až narcistická, do sebe zahleděná, přesvědčená, že si z ní každý nadělá do kalhot, jen se objeví v místnosti. Celkově to její hraní na mistra světa a přecenování sebe samotné, nenene, takovou krávu bych v blízkosti nechtěla, někdy jsem se Kaře divila, že jí jednu nevpálí. Docela jí zachranují hlášky a herecký projev, nicméně to není postava, kterou bych nějak zbožnovala, na mě prostě moc namyšlená, až to hezké není.

27.11.2017 | 9:36:30
RagnarokCzD
  • Plusy: jako jediná neni tak pitomá aby jí nedošlo kdo je Kara ve skutečnosti … nechala se sice oblafnout celkem snadno, ale pokud by člověk neznal pozadí tak by na to asi skočil každej.
  • Mínusy: všechno ostatní … arogantní, panovačná, chladná a totálně do sebe zahleděná feministka (v tom nejhorším slova smyslu), víc než ochotná jít přes mrtvoly aby dosáhla svýho a tvářící se, že jí patří svět protože tiskne noviny. :-/

Tuhle postavu sem upřímně nenáviděl od první až do poslední vteřiny její existence. A nedokážu pochopit jak se dostala v žebříčku tak vysoko. :D

Nicméně i přes to všechno musim uznat, že Calista jí zahrála naprosto fantasticky a její hereckej výkon v tomhle seriálu neměl obdoby … za herečku bych dal 100, za postavu 20 … takže to zprůměruju. :P

18.11.2017 | 23:00:44
arthurcz

Skvělá, jen škoda, že ve druhé sérii spíše hostovala, první série byla bomna hodně díky jejímu výkonu.

9.9.2017 | 23:03:02
Rubi

Tahle postava je prostě bomba, naprosto skvěle napsaná a fenomenálně zahraná. Ty hlášky jsou prostě super a ve vážných chvílích dokáže říct věci co jsou naprosto přesný … a je tak chytrá, při prvním setkání se Supergirl jak prohlásila „To jsi ty“ poznala ji během vteřiny, jako Barryho, Jamese, ale dělá že nic neví a to její Ke-ro je fantazie :) ve druhé série chyběla, chci ji zpátky

9.6.2017 | 23:10:07
anndy

tahle postava se povedla, možná odešla do ústraní včas, než ji scénáristi zkazí

5.6.2017 | 18:49:26
WillMax

Královna médií jak se patří. :)

23.5.2017 | 12:43:20
Oswald138

nevím nevím

22.4.2017 | 12:21:07
1

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama