Supergirl
73/100 - 134×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

James Olsen

James Olsen

Blízký přítel Supermana, který přijíždí do města, aby dohlédl na Karu

Sezóny 5
2015 - 2020

Jeden z nejlepších přátel Kal-Ela, Supermana. James se stěhuje do National City právě na Kal-Elovo přání, aby dohlédl na jeho sestřenici Karu. Začně rovněž pracovat pro Cat Grantovou ve společnosti CatCo. Pro ni je poctěním mít Jamese ve svém týmu, protože jeho zkušenosti z Daily Planet jsou pro CatCo velice cenné. James si je velice dobře vědom, co Kara dokáže a pomůže ji na stát se hrdinkou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hmyzovrah

horsi nez Kara a to je uz co rict.

18.3.2019 | 16:39:32
DavidSpike

Jimmy má bejt zrzek a fotograf… Rozhodně ne Negr a ještě Guardian…. Tohle je prostě naprostej korektní hnus…

12.12.2018 | 7:00:40
Brett

Jamese Olsena si představuji jinak. Tato postava na mě nezapůsobila během seriálu žádným dojmem. :-)

10.12.2018 | 10:16:09
arthurcz

S touhle karikaturou se prostě nemůžu srovnat, Jimmiho mám zažitýho z Clark&Lois úplně jinak, nevadí mi, že je černej, ale že je typově úplně jinde. Jimmy má být veselý mladý fotograf, rozhodně od něj nečekám, že bude po nocích šaškovat v hrdinském kostýmu a nahánět si ego. A že by měl na takovou kost, jakou Lena bezesporu je, tak to už je ultrasměšné. Prostě nejhorší postava seriálu.

19.6.2018 | 11:25:35
KaraSnowAllen

Jimmy to nemá jednoduché v tom, že ho většina fanoušků nesnáší, proto nemohl zůstat s Karou, pač fandům byl trnem v oku, nebude asi ani s Lenou pro stejné důvody. Proto ho tvůrci s ní rozešli a snažili se u něj o větší seberealizaci, nicméně ti trotlové to neuměli psát a pak to pohřbili, když viděli, že diváky to prostě netrhlo, nicméně té postavy se jentak zbavit nemohou pro docela pochopitelné důvody, proto ho tam drží a snaží se ho divákům vlichotit všemi možnými způsoby, ale ani jako milostnou známost, ani jako superhrdinu ho diváci prostě nechtějí. K tomu je to vážnější postava, takže dost odlišná od původního Olsena, na které ho se charakterem více podobá Winn. Tahle postava mě neštve, ale je mi ho spíše líto. Nemá vůbec žádný potenciál, nicméně nedělá snad nic, čím by obtěžoval.

27.11.2017 | 9:45:23
RagnarokCzD

Jako … takhle, kdyby to byl Olsenův zarytej fanoušek a učedník, kterej ze všeho nejvíc touží potom aby dosáhnul stejnejch výsledků jako jeho velkej idol a proto se vydal do sousedního města, kde se oběvil novej Superman, aby udělal velkou kariéru uplně stejně jako Jimmy v Metropolis … tak by to postavě vůbec neubralo, ba naopak …

Ale takhle? :-/

Neskutečná chyba vzít postavu kterou známe a tak jak je ji máme rádi a kompletně ji předělat … já vím, tenhle seriál už jednoho ňoumu má a to je Wynn … a dva by asi neuživil … ale halt Jimmy už jeden je a já jinýho nechcu, sory.

Ale nic mě nedokáže přesvědčit o tom, že jediný co museli udělat bylo změnit jméno a byla by mi milionkrát milejší.

18.11.2017 | 22:29:15
anndy

jako je to sympaťák, ale už jen to, když člověk zjistil, že Jimmy je černoch :-D a pak najednou chce být strážce…no nevím

5.6.2017 | 19:06:06
ian164

tenhle blb se snad ani nedá komentovat

22.5.2017 | 10:12:46
letoskar

mám k němu jen jedno UMŘI UŽ !!!!!!!!!!!!!!

19.5.2017 | 10:13:35
zuzak07

Vůbec se mi do seriálu nehodí, je tam navíc, doufám, že ho brzy někdo zabije.

28.2.2017 | 12:18:33
1

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama