Supergirl James Olsen

James Olsen

James Olsen

Blízký přítel Supermana, který přijíždí do města, aby dohlédl na Karu

Sezóny 4
2015 - 2019

Jeden z nejlepších přátel Kal-Ela, Supermana. James se stěhuje do National City právě na Kal-Elovo přání, aby dohlédl na jeho sestřenici Karu. Začně rovněž pracovat pro Cat Grantovou ve společnosti CatCo. Pro ni je poctěním mít Jamese ve svém týmu, protože jeho zkušenosti z Daily Planet jsou pro CatCo velice cenné. James si je velice dobře vědom, co Kara dokáže a pomůže ji na stát se hrdinkou.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
hmyzovrah

horsi nez Kara a to je uz co rict.

18.3.2019 | 16:39:32
DavidSpike

Jimmy má bejt zrzek a fotograf… Rozhodně ne Negr a ještě Guardian…. Tohle je prostě naprostej korektní hnus…

12.12.2018 | 7:00:40
Brett

Jamese Olsena si představuji jinak. Tato postava na mě nezapůsobila během seriálu žádným dojmem. :-)

redaktor
10.12.2018 | 10:16:09
arthurcz

S touhle karikaturou se prostě nemůžu srovnat, Jimmiho mám zažitýho z Clark&Lois úplně jinak, nevadí mi, že je černej, ale že je typově úplně jinde. Jimmy má být veselý mladý fotograf, rozhodně od něj nečekám, že bude po nocích šaškovat v hrdinském kostýmu a nahánět si ego. A že by měl na takovou kost, jakou Lena bezesporu je, tak to už je ultrasměšné. Prostě nejhorší postava seriálu.

19.6.2018 | 11:25:35
KaraSnowAllen

Jimmy to nemá jednoduché v tom, že ho většina fanoušků nesnáší, proto nemohl zůstat s Karou, pač fandům byl trnem v oku, nebude asi ani s Lenou pro stejné důvody. Proto ho tvůrci s ní rozešli a snažili se u něj o větší seberealizaci, nicméně ti trotlové to neuměli psát a pak to pohřbili, když viděli, že diváky to prostě netrhlo, nicméně té postavy se jentak zbavit nemohou pro docela pochopitelné důvody, proto ho tam drží a snaží se ho divákům vlichotit všemi možnými způsoby, ale ani jako milostnou známost, ani jako superhrdinu ho diváci prostě nechtějí. K tomu je to vážnější postava, takže dost odlišná od původního Olsena, na které ho se charakterem více podobá Winn. Tahle postava mě neštve, ale je mi ho spíše líto. Nemá vůbec žádný potenciál, nicméně nedělá snad nic, čím by obtěžoval.

27.11.2017 | 9:45:23
RagnarokCzD

Jako … takhle, kdyby to byl Olsenův zarytej fanoušek a učedník, kterej ze všeho nejvíc touží potom aby dosáhnul stejnejch výsledků jako jeho velkej idol a proto se vydal do sousedního města, kde se oběvil novej Superman, aby udělal velkou kariéru uplně stejně jako Jimmy v Metropolis … tak by to postavě vůbec neubralo, ba naopak …

Ale takhle? :-/

Neskutečná chyba vzít postavu kterou známe a tak jak je ji máme rádi a kompletně ji předělat … já vím, tenhle seriál už jednoho ňoumu má a to je Wynn … a dva by asi neuživil … ale halt Jimmy už jeden je a já jinýho nechcu, sory.

Ale nic mě nedokáže přesvědčit o tom, že jediný co museli udělat bylo změnit jméno a byla by mi milionkrát milejší.

18.11.2017 | 22:29:15
anndy

jako je to sympaťák, ale už jen to, když člověk zjistil, že Jimmy je černoch :-D a pak najednou chce být strážce…no nevím

5.6.2017 | 19:06:06
ian164

tenhle blb se snad ani nedá komentovat

22.5.2017 | 10:12:46
letoskar

mám k němu jen jedno UMŘI UŽ !!!!!!!!!!!!!!

19.5.2017 | 10:13:35
zuzak07

Vůbec se mi do seriálu nehodí, je tam navíc, doufám, že ho brzy někdo zabije.

28.2.2017 | 12:18:33

Stav titulků

Epizoda S05E09: Crisis on Infinite Earths: Part One

cz20%
Odhadované dokončení 11.12. | 20:00

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny