Melissa Benoist

Melissa Benoist

Celé jméno: Melissa Marie Benoist
Místo narození: Littleton, Colorado, USA
Známé projekty: Glee, Supergirl

Datum narození: 4.10.1988 (29 let)

Americká herečka Melissa Benoist se narodila v Coloradu. Má dvě sestry jménem Jessica a Kristina. Chodila na školy Arapahoe High School a Marymount Manhattan College. Kromě hraní umí i zpívat.

Její první herecké role ji nijak neproslavily, jednalo se totiž o pouhé epizodní štěky v různých seriálech. Roku 2012 však získala roli Marley Rose v seriálu Glee, která ji dokázala proslavit, protože v seriálu vydržela až do roku 2014. Zároveň tu ukázala i svůj zpěv.


Po dalších menších rolích získala hlavní roli Kary Danvers v seriálu Supergirl. Seriál se původně vysílal na stanici CBS, ale po roce byl seriál přesunut na CW.

V letech 2015–2016 byla provdaná za herce Blakea Jennera, kterého poznala na natáčení seriálu Glee. Od roku 2017 chodí s Chrisem Woodem, se kterým hraje v seriálu Supergirl.

Foto CC BY-SA 3.0 Gage Skidmore, Wikimedia Commons


Hraje v

Komerční sdělení

Užijte si sledování seriálů naplno

Znáte všechny nové filmy a na svoje oblíbené seriály nedáte dopustit? Určitě máte obrovskou televizi nebo domácí kino, jehož zvuku se nic nevyrovná. Myslíte také na potřebný nábytek ke sledování? Pokud ne, tak pro vás máme skvělou inspiraci.