Supergirl
73/100 - 134×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Kara Danvers

Kara Danvers

Na první pohled obyčejná dívka, ale uvnitř velká bojovnice s velkou silou

Sezóny 5
2015 - 2020

Kara Zor-El je dcera Zor-Ela a Alury a už jako malá dívka byla poslána na Zem z její domovské planety Krypton. Kryptoňané vyčerpali všechny přírodní zdroje planety a bylo nutné z ní uniknout. Kara byla poslána na Zem, aby se starala o svého mladšího bratrance Kal-Ela. Jenže při cestě na Zem se Kara dostala do Phantom zóny, místa, ve kterém čas plyne trochu jinak. Zatímco ona zde strávila pouze sekundy, pro lidi na Zemi to znamenalo roky. Když se Kara konečně dostala na zem, Kal-El už byl dospělý a už nebylo potřeba, aby se o něj Kara starala. Ta tak našla útočiště u Denverů a nyní se pokouší žít jako normální dívka. Chce ale dostát své pověsti a jít ve stopách svého bratrance a proto se rozhodne stát se někým jiným – Supergirl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Bruce.Kent

Kara je strašně moc hezká ženská. Melisse Benoist role Supergirl strašně sedí. Proto mě právě mrzí, že po druhé řadě začala samotná Kara Zor-El dostávat čím dál tím méně prostoru.

18.11.2021 | 21:18:29
DC Expert

Už mě začíná **** Batwoman je mnohem lepší.

11.11.2019 | 10:07:31
KristynaLota

Snaží se v každém vidět dobro a dělá ze světa lepší místo. Svět by potřeboval víc takových lidí. Jinak je taky moc cute :)

27.10.2019 | 12:28:07
hmyzovrah

nudna blbka..

18.3.2019 | 16:37:08
Brett

Kara je roztomilá a umí hezky zpívat. Svou roli v seriálu zvládá na výbornou. :-)

10.12.2018 | 10:07:17
jhrspike

Asi nejlepší ženská superhdinka jak v seriálech tak celkově. Podle mě je dokonce o dost lepší než oslavovaná Wonder Woman, protože Melissa Benoist je neuvěřitelně roztomilá a dává do své role všechno. Nemyslím si, že seriálovou Karu nějaká jiná v nejbližší době překoná.

13.11.2018 | 3:25:56
Darth Caedus

blbka

19.6.2018 | 15:09:20
JanCh23

Je fakt moc krásná a a fakt strašně moc super herečka a představitelka Supergirl Melissa a je moc sympatická

15.3.2018 | 20:18:01
RagnarokCzD

Herečka skvělá … postava zahraná fantasticky … za oboje 100%

Jenže … A to je bohužel jenom chyba scénáře … já chápu, že Supergirl jako prakticky nejmocnější bytost (nebo jedna ze dvou nejmocnějších bytostí) na planetě bude mít potřebu ostatním vnucovat svoji pravdu … ale občas mi to moralizování prostě leze na nervy, ale to není jen chyba postavy, to je problém celýho seriálu … u Supergirl si ale občas řikám, jesli by jí někdo neměl k seznamu schopností připsat poslechovou hypnozu, protože jinak si neumim vysvětlit jak někdo vůbec může na její proslovy zabrat.

  • Zapracovat na Dialozích a byla by dokonalá.
18.11.2017 | 22:52:05
arthurcz

Super ze všech stran

9.9.2017 | 23:03:31

Stav titulků

Epizoda S06E20: Kara

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama