Supergirl Kara Danvers

Kara Danvers

Kara Danvers

Na první pohled obyčejná dívka, ale uvnitř velká bojovnice s velkou silou

Sezóny 2
2015 - 2017


Kara Zor-El je dcera Zor-Ela a Alury a už jako malá dívka byla poslána na Zem z její domovské planety Krypton. Kryptoňané vyčerpali všechny přírodní zdroje planety a bylo nutné z ní uniknout. Kara byla poslána na Zem, aby se starala o svého mladšího bratrance Kal-Ela. Jenže při cestě na Zem se Kara dostala do Phantom zóny, místa, ve kterém čas plyne trochu jinak. Zatímco ona zde strávila pouze sekundy, pro lidi na Zemi to znamenalo roky. Když se Kara konečně dostala na zem, Kal-El už byl dospělý a už nebylo potřeba, aby se o něj Kara starala. Ta tak našla útočiště u Denverů a nyní se pokouší žít jako normální dívka. Chce ale dostát své pověsti a jít ve stopách svého bratrance a proto se rozhodne stát se někým jiným – Supergirl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

většina superlativů už je zmíněna níž, Kara mi připadá jak Barry v sukni :-) jen mi občas přijde až moc sebevědomá, ale to asi SG musí být

5.6.2017 | 18:46:41
Rubi

Opravdu skvělý výběr hlavní hrdinky. Velice sympatická, krásná mladá slečna, která supergirl hraje opravdu skvěle :)

31.5.2017 | 17:18:15
JanCh23

Je fakt moc krásná a a fakt strašně moc super herečka a představitelka Supergirl Melissa a je moc sympatická

1.4.2017 | 14:49:24
KirstenN55

Kara je prostě nejvíc! Je nesmírně sympatická a navíc je strašně cute stejně jako její představitelka Melissa. :) Konečně je na obrazovkách seriál o silné superhrdince v hlavní roli! Prostě #girlpower

26.3.2017 | 20:07:15
KaraSnowAllen

Občas naivní a přehnaně moralizující, ale to má v rodině. Jinak sympatická, líbí se mi její optimismus a pozitivní energie, se kterou se do všeho pouští, Melissa Benoist jí hraje skvěle, hlavně kvůli ní na to koukám a to jsem jí předtím moc neznala, nicméně její Supergirl je fantastická a prostě příjemná.

22.3.2017 | 21:40:10
adel193

Skvělá postava, kterou hraje skvělá herečka. Postava je velmi propracovaná až na malé chybky. Nejvíce se mi líbí někdy „ztřeštěné“ chování Supergirl, které vás rozesměje a její úsměv je tak nakažliví, že když je vám smutno pusťte si jakýkoliv díl a bude vám díky ní o něco lépe.

22.3.2017 | 16:54:27
Minato

skvelá herečka

19.3.2017 | 23:10:57
JirkaKo1961

Bezkonkurenčně nejlepší postava, jen musíme doufat, že scénáristé její charakter nezničí jako zpočátku slibnou Alex.

14.3.2017 | 12:25:59
WillMax

Musím uznat, že casting na supergirl se povedl celkově dobře. Ale Karu vybrali úplně úžasně :) Sympatická herečka :) Ale Lenu mám pořád raději :D

13.3.2017 | 13:15:22
ShadowKittyGirl

Herečka velice sympatická a Karu hraje vskutku osobitým způsobem. Dokáže si získat diváky a navíc jí to v kostýmu sluší. Na druhou stranu ale postava Kary není úplně dotažená má i dostatek záporných vlastností, které mohou odrazovat. Občas jedná velice nelogicky a trochu připomíná rozmazlenou slečinku. Mám ji ráda i její smysl pro humor, ale vadí mi, jak se chová jinak jako Kara a jinak jako Supergirl, přestože mluví s lidmi, kteří znají její tajemství. Nelze si toho nevšimnout. Působí to trochu schizofrenicky. Další věc, co mě štve je, že by SG měla být totálně nadupaná, prostě Superman v sukních, ale narozdíl od svého bratrance potřebuje tyhle agenty, aby jí kryli záda. To samo o sobě ji sesazuje na nižší příčku, co se jejích schopností týká. Jako by tvůrci samy říkali, je to jen holka.

27.2.2017 | 1:59:55

Co nás čeká ve třetí řadě?

Supergirl se na stanici CW daří, a tak se vrátí na podzim 2017 i se svou třetí řadou. Tentokrát bude Kara Danvers čelit záporákovi z Kryptonu, který je předurčen vládnout lidstvu na Zemi. Poradí si Supergirl i s touto hrozbou?

Trailer ke třetí řadě dorazil!
Matku Kary bude hrát někdo jiný
První fotky ze třetí řady
Více Green Arrowa v Supergirl?
Maggie se už moc nedočkáme
Záporákem bude Reign
Mon-Elův osud je zpečetěn
Kdo bude trápit Karu v další sezóně?

Reklama

Aktualizace postav

Během vysílání druhé řady budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně nezapomeňte postavy ohodnotit.

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Více spolupráce Supergirl a Green Arrowa? Amell by si to přál

Green Arrow a Flash jsou alfou a omegou komiksové divize na stanice CW. Stephen Amell by si přál, aby se to změnilo. Jeho vytouženém přáním je, aby se ve více epizodách objevil po boku Kary Danvers. Líbilo by se vám spojení právě těchto dvou zcela odlišných hrdinů?

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny