Supergirl Lex Luthor

Lex Luthor

Lex Luthor

Bratr Leny, který nesnáší Supermana, Supegirl a všechny mimozemšťany.

Sezóny 1
2019 - 2019

Lex Luthor nikdy neměl v lásce mimozemšťany a vždy se to pokoušel dávat hlasitě najevo. Není tedy divu, že jedním z jeho největších nepřátel byl právě Clark Kent, o kterém dlouho věděl, že je ve skutečnosti Superman. Lex vyrobil nespočet zbraní, aby muže z oceli dostal, ale to se mu nikdy nepovedlo. Právě naopak – Lex byl uvězněn Supermanem do vězení, ještě předtím se ale pokusil zabít Jamese Olsena.

Lexe Luthora ovšem nezastavilo ani vězení, protože už i tam vymýšlel plán, jak se z něj dostat a jak pomalu ovládat National city. Jelikož ale Superman opustil planetu a nepředstavoval pro Lexovy plány již žádné ohrožení, Lex se spíše zaměřil na Supergirl, která je mnohem aktivnější. Lex dokázal ovládnout klona Supergirl, Red Daughter, ze které si vytvořil svou vlastní zbraň pro hromadné ničení.


Luthor několikrát zmanipuloval svou vlastní sestru Lenu, zblbnul její asistentku Eve Teschmacher a dokonce i nový prezident USA Baker pracuje pro Lexe Luthora. Když se Supergirl pokoušela něco proti Lexovi podniknout, Lex byl vždy několik kroků před ní. Zkrátka jeho chytrost a připravenost mu dovolila vždy dívku z oceli porazit. V posledním souboji se ale proti Lexovi spojí snad všichni dobří lidé a mimozemšťani.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
bulik55

Super postava a hraje ji super herec :D Zippy!!

15.5.2019 | 18:17:20
tom99

Dobrá postava a dobře napsaná. Škoda, že se objevuje tak málo :-(

webmaster, grafik
14.5.2019 | 17:31:19
CoRnDuCK

Spasitel série.

14.5.2019 | 14:19:58

Stav titulků

Epizoda S05E06: Confidence Women

cz50%
Odhadované dokončení dnes 20:00

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @cremo

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny