Supergirl Clark Kent

Clark Kent

Clark Kent

Bratranec Kary, kterého celý svět zná jako muže z oceli, Supermana

Sezóny 4
2016 - 2020

Planeta Krypton umírala a rodiče malého Kal-Ela se rozhodli, že svého nevinného syna, který se na zničení planety nijak nepodílel, pošlou na Zem, zcela obyvatelnou planetu vhodnou pro Kal-Ela. Společně s ním byla vyslána i jeho sestřenice Kara Zor-El, která měla na malého Kal-Ela dohlížet. Zatímco Kal-El dorazil na Zem v pořádku a bez větších potíží, loď Kary se zatoulala a dorazila na Zem až o několik let později.

Kara tedy dorazila na Zem jako malá holčička, ale pro Kal-Ela to byly roky a mezitím už vyrostl v dospělého muže. Navíc se za tu dobu stal slavným a stal se superhrdinou, kterého celý svět zná jako Supermana. Když s Clark dozvěděl o příletu Kary, rozhodl se, že bude nejlepší, když se o ni postarají milující rodiče. Vybral tedy rodinu Danversových – konkrétně Elizu a Jeremiaha.


V první řadě se Superman sice pořádně neobjevil, ale několikrát byl si s Karou dopisoval přes chat a radil se s ní ohledně dalších jejích krocích coby superhrdinky. Superman chtěl Kaře přispěchat na pomoc, když se pokoušel Zem ovládnout NonIndigo, ale nakonec kvůli dlouhému pobytu na Zemi nemohl Kaře nijak pomoci. To se ve druhé řadě mění a Clark se občas objeví po boku Supergirl.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
anndy

tohle se fakt nepovedlo, jako herec je v poho, ale viděla bych ho spíš jako Jimmyho, tohle podle mě není superman :-( vyrostla jsem na Deanu Cainovi a Tomu Wellingovi, asi mě to ovlivnilo

5.6.2017 | 19:17:20
KaraSnowAllen

Potěšil. :D Bylo zvláštní vidět Tylera v této roli, ale vyšel z toho dobře. Skvěle to zahrál, jeho optimismus, úsměv, zkrátka klasický týpek, co nosí trencle přes kalhoty. :D

8.3.2017 | 21:58:15
ShadowKittyGirl

Další, kdo je rozhodně lepší jako Clark Kent, nežli Superman :-) Ale obdobný problém mají i ti filmový představitelé. Bud stojí za houby, jedno nebo druhé. Pro mě osobně zůstane Supermanem navždy Dean Cain, i když už tak dávno nevypadá, prozatím jej u mě zkrátka nikdo nepřekonal. Tyler sice nepotěšil, ale ani neurazil a s Karou byli skvělý tým. Rozhodně bylo lepší dívat se na něj, než na tu rozmazanou digitálně vyrobenou červenou šmouhu z 1. série. :-)

27.2.2017 | 2:16:06
Lex Luthor

Měl jsem z něj obavy, ale vyšel lépe než filmový, optimistický a vtipný.

11.12.2016 | 20:38:19
Liss93

Měla jsem z něj obavy, ale nakonec dobrý, na to, že nemůžu Supermana vystát tak dobrý :)

25.11.2016 | 7:11:22
tom99

Překvapil mě. Je skvělý a doufám, že se bude objevovat častěji :-)

webmaster, grafik
27.10.2016 | 11:16:16
Billy the Kid

je to dobrý herec, a oproti filmové verzi trochu vtipálek

11.10.2016 | 18:09:11

Stav titulků

Epizoda S05E19: Immortal Kombat

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny