Thomas Lennon

Thomas Lennon

Celé jméno: Thomas Patrick Lennon
Místo narození: Chicago, Illinois, USA
Známé projekty: Supergirl, Reno 911!, Viva Variety

Datum narození: 9.8.1970 (50 let)

Thomas Lennon je spisovatel a především herec, který pochází z Chicaga. Jeho kariéra se primárně zaměřuje na komedie, kde se stal svým způsobem mistrem, a dostal za několik zajímavých ocenění. Proslavilo ho účinkování v seriálu The State. Další dva jeho významné počiny jsou seriály Viva Variety a Reno 911!.

První jmenovaný seriál běžel tři sezóny, ve druhém si Thomas Lennon zahrál postavu Jim Dangle. Seriál Reno 911! dokonce běžel šest sezón. Lennon samozřejmě působí i ve filmech, pokud bychom měli jmenovat ty nejvýznamnější, tak to jsou Transformers: Age of Extinction, The Dark Knight Rises, Le Divorce, Heights, Conversations with Other Women, Memento, 17 Again, I Love You, Man, Cedar Rapids.


Dále se Lennon objevil například v seriálu American Dad!, kde DJ ve strip klubu. Vytipovala si ho i stanice CW, když chtěla obsadit záhadnou postavu pana Mxyzptlka. Toho sice již ve druhé sérii seriálu Supergirl ztvárnil Peter Gadiot, kterého ale stanice nahradila možná více známým a komediálním Thomasem Lennonem. Aktuálně se plánuje, že pan Mxyzptlk se bude objevovat v seriálu častěji.

Foto: CW


Hraje v

Filtr seriálů