Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Mxyzptlk

Mxyzptlk

Imp z Páté dimenze a skrytý obdivovatel Kary Danvers.

Sezóny 1
2020 - 2020

Pan Mxyzptlk je imp z Páté dimenze, který disponuje kouzly a také magií. Do National City se poprvé vypraví, aby požádal Karu Danvers o ruku zrovna ve chvíli, když má poměrně komplikovaný vztah s Mon-Elem. I když Mxyzptlk rozhodně není žádný násilník, nedokáže moc rozeznat, co je dobré a špatné, Kara ho zpočátku nevidí jako hrozbu.

Následně se s ním ale bude muset vypořádat po svém a Mxyzptlk je poslán zpět do Páté dimenze. Po nějaké době se pan Mxyzptlk opět vrací na scénu, tentokrát v jiné podobě, protože pochopitelně ji dokáže libovolně měnit. Opět se vypraví za Karou, ale teď už bude uklidněný a naopak ji nabídne pomocnou ruku, kterou Kara ráda využije, protože aktuálně neprožívá ty nejlepší časy.

Její přátelství s Lenou Luthor je pryč a Mxyzptlk ji provádí různými období v jejich životech, kdy se Kara pokusí změnit minulost tak, aby Lena zůstala její kamarádkou i nadále. Nakonec ale zjistí, že jakkoliv minulost změní, vždy to dopadne ještě hůř. Minulost nelze změnit k lepšímu. Kara se tak rozhodne, že svůj vztah s Lenou napraví v přítomnosti, kde je to možné.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Dobrá humorná postava. Všechny díly s ním mě bavily :-)

webmaster, grafik
31.5.2020 | 0:38:31

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama