Supergirl Mxyzptlk

Mxyzptlk

Mxyzptlk

Imp z Páté dimenze a skrytý obdivovatel Kary Danvers.

Sezóny 1
2020 - 2020

Pan Mxyzptlk je imp z Páté dimenze, který disponuje kouzly a také magií. Do National City se poprvé vypraví, aby požádal Karu Danvers o ruku zrovna ve chvíli, když má poměrně komplikovaný vztah s Mon-Elem. I když Mxyzptlk rozhodně není žádný násilník, nedokáže moc rozeznat, co je dobré a špatné, Kara ho zpočátku nevidí jako hrozbu.

Následně se s ním ale bude muset vypořádat po svém a Mxyzptlk je poslán zpět do Páté dimenze. Po nějaké době se pan Mxyzptlk opět vrací na scénu, tentokrát v jiné podobě, protože pochopitelně ji dokáže libovolně měnit. Opět se vypraví za Karou, ale teď už bude uklidněný a naopak ji nabídne pomocnou ruku, kterou Kara ráda využije, protože aktuálně neprožívá ty nejlepší časy.


Její přátelství s Lenou Luthor je pryč a Mxyzptlk ji provádí různými období v jejich životech, kdy se Kara pokusí změnit minulost tak, aby Lena zůstala její kamarádkou i nadále. Nakonec ale zjistí, že jakkoliv minulost změní, vždy to dopadne ještě hůř. Minulost nelze změnit k lepšímu. Kara se tak rozhodne, že svůj vztah s Lenou napraví v přítomnosti, kde je to možné.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
tom99

Dobrá humorná postava. Všechny díly s ním mě bavily :-)

webmaster, grafik
31.5.2020 | 0:38:31

Stav titulků

Epizoda S06E17: I Believe in a Thing Called Love

cz10%

Překlad: @antty, @AdriB a @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny