Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

S06E06: Prom Again!

S06E06: Prom Again!

Blíží se maturák a ke škole se také řítí meteor. Kara se pokusí zachránit den, ale bohužel je v blízkost SJ Grant, která je odhodlaná Karu světu odhalit. Brainy a Nia se tak musí vrátit ještě jednou do minulosti, aby zachránili časové kontinuum. Nia Nal taktéž objevuje své nové schopnosti.

sk
4.5.2021
620 000
41 minut

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Basim

Tohle bylo dobré, ale určitě ty další díly nebudou!

12.5.2021 | 23:33:57
bloody_maniac

tyto poslední dva díly byly dobré, mám ale pocit, že mi tam něco chybělo

7.5.2021 | 18:20:50
tom99

Je až neskutečné, jak dobře dokáží mladí herci hrát a jak se dokážou vyrovnat (a možná i překonat) ty dospělé. Tyto výpravy do minulosti seriálu pomohly a určitě se zatím jedná o nejlepší epizody této řady.

webmaster, grafik
6.5.2021 | 21:04:36
Lex Luthor

Výlet do minulosti byl fajn uvidíme, co přinesou další epizody.

5.5.2021 | 21:26:43

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama