Supergirl Nia Nal

Nia Nal

Nia Nal

Transgender pracující v CatCo, který se postupem času stane supehrdinou.

Sezóny 2
2018 - 2020

Nia Nal neměla nikdy lehké dětství. Vždycky se musela smířit s posměšky ostatních, protože se jedná o transgendera. Její život nebyl jednoduchý, takže když se ve městě National City objeví Ben Lockwood jako Agent Liberty, který chce vymýtit všechny mimozemšťany, Nia Nal ví, kde je její místo. Jelikož ona moc dobře ví, jaké to je žít v utlačované společnosti, vždy se zastane právě mimozemšťanů.

Tak se ostatně seznámí s Querlem Doxem, kteří dohromady tvoří velice zajímavou dvojku. Nia Nal také začne pracovat v CatCo, kde se pokusí Jamese Olsena přesvědčit, ať píše o útocích na mimozemšťany, ale Olsen ví, že jeho zpravodajství musí zaručit rovnováhu, primárně musí odhalovat pravdu, nikomu z obou stran stranit. To zpočátku Nia Nal nemůže moc skousnout, ale později se sama naučí, jaké to je být dobrým novinářem.


Nie se také sem tam od času stane, že usne v práci. Nia je nemocná a Kara Danvers jí nabídne odbornou pomoc. Dokonce kontaktuje i svou matku Elizu Danvers, která poskytne Nie kontakt na velice dobré doktory, ale vypadá to, že Nie není pomoci. Později se dozvíme, že Nia začne mít podivné sny, kde uvidí dokonce budoucnost. Později na sebe oblékne kostým a vyrazí do ulic National City jako hrdina říkající si Dreamer.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Ta postava by mi vadila asi o 95% míň, kdyby CW neměla tu ošklivou vlastnost v každym článku, u každý fotky, a v některejch epizodách dokonce i v každý minutě na plátně … připomínat, že jak postava, tak „herečka“ kdysi měla šulina. -_-

Faktem je, že dokut se pohybuje někde na pozadí a hlavně DRŽÍ HUBU, tak je tolerovatelná … přinejlepším … ale jak se přesune do středu dění tak začíná utrpení. :(

15.4.2021 | 1:03:34
CoRnDuCK

Je fakt smutné, jak jí dáváte nižší hodnocení jen, protože kdysi tam dole jí něco trčelo :D

11.3.2020 | 22:34:59
aztek6

Mě se zdá moc sexy mě osobně se líbí.

31.5.2019 | 17:45:25
FihaN592

Nejlepší nová postava ve 4. sérii

20.1.2019 | 16:37:33
DavidSpike

Transgenderní hnus.....

12.12.2018 | 6:58:08
Nilly

Zatím mi moc nesedla

29.11.2018 | 10:44:12
tom99

Propaganda utlačovaných stanice CW…

webmaster, grafik
25.11.2018 | 18:42:32

Stav titulků

Epizoda S06E03: Phantom Menaces

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“, @Azur58
Přečas: @CZEMarkus

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny