Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Querl Dox

Querl Dox

Jeden z členů Legie superhrdinů, který dorazí s Mon-Elem na Zemi

Sezóny 3
2017 - 2020

Querl Dox pochází z 31. století a jedná se o velice inteligentní Coluana ze Země-38. Když nedopatřením do této vyspělé budoucnosti dorazí Mon-El, rozhodne se dát dohromady tým superhrdinů, který by mohl chránit Zemi a jiné planety, když už je Kara Danvers dávno ve 31. století po smrti. Proto dá Mon-El dohromady tým, který si říká Legie superhrdinů.

Mon-El byl zakládajícím členem, postupem času se k němu přidala Imra Ardeen a také Querl Dox, který je lépe u ostatních známý jako Brainiac-5. Aby byl upevněn mír mezi Zemí a Saturnem, Mon-El se rozhodl oženit právě s Imrou a trochu ukočírovat napjaté vztahy mezi těmito dvěma planetami. Legie superhrdinů se následně vydala na tajnou misi a nedopatřením skončila v 21. století na Zemi. O pravé podstaty mise ví pouze Imra a Brainiac-5, Mon-Elovi se nikdo neobtěžoval říci pravdu.

První, kdo přijde do styku s Karou, je Mon-El, který následně probudí Imru a poté i Querla. Brainiac-5 je probuzen z toho důvodu, aby zachránil Karu, která se dostala do mentálního vězení poté, co prohrála souboj s Reign. Brainiac-5 sem tam DEO a Kaře pomůže, ale svými činy příliš nechce zasahovat, aby náhodou nezměnil svou budoucnost, svého týmu a také neohrozil svůj domov ve 31. století, kam se chce jednou vrátit.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

typek

30.6.2018 | 17:55:54
Raiden123

Tu je jedna zvlastnost,podla jedneho zdroja Superman [KaL-EL] este stale zije v 31 [?] storoci a Supergirl [Kara] zije tiez [no tu to bolo i tym ze Kara casto cestovala v case,a ano v jednej verzii je Brainiac 5 jej priatel [animovana verzia?],ktoreho KaL-EL tak trochu nemusi,ale toleruje ho,ta cast ,ze jej priatel,tiez sa mi to nejak nepozdava],pretoze prisli na to ako si predlzit zivot a este ich vlastny zivot bol extremne predlzeny,zivotom na zemi.

Poznamka – v seriali Smalvile bola Legia superhrdinov a neviem s akeho obdobia oni prisli,ale oni vsetci poznali Supermana ako starsieho chlapika,zamas­kovaneho s choditkom pre starsich ludi,co bolo trosku zvlastne,asi to malo byt i vtipne,no neviem,Smalvile serial som videl dost davno.

22.6.2018 | 9:25:15

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama