Julie Gonzalo

Julie Gonzalo

Celé jméno: Julie Gonzalo
Místo narození: Buenos Aires, Argentina
Známé projekty: Heroes, X-men, Star Wars – Epizoda I

Datum narození: 9.9.1981 (42 let)

Herečka z Argentiny, která pochopitelně mluví plynule španělsky, se přestěhovala do USA v osmi letech. Zpočátku pronikla do modelingového světa, následně více tíhla k herectví, kterému se chtěla nadále věnovat. V dospělosti se Julie Gonzalo přestěhovala do Los Angeles, kde je těch hereckých příležitostí přeci jenom více než v Miami, kde původně bydlela.

Asi mezi její nejvýznamnější počiny je určitě Moderní Popelka z roku 2004, dále Mezi námi děvčaty, film, který přišel do kin o rok dříve. Dále se Gonzalo objevila ve filmech Láska na inzerát a Vánoce naruby. Kromě filmové kariéry se Julie věnuje i seriálům, jmenovat lze především Veronica Mars či Eli Stone. Za svou kariéru má Gonzalo na svém kontě několik zajímavých rolí.

Julie Gonzalo byla i u znovuzrození Dallasu, kde si zahrála v letech 2012–2014 Pamelu Rebeccu Barnes. Mezi její poslední role patří například ztvárnění Andrei Rojas v seriálu Supergirl. Gonzalo se tam objevila v páté řadě, přesto sehrála poměrně důležitou roli. Po seriálech Gonzalo ovšem plánuje comeback na stříbrná plátna s filmem A Dark Foe.

Foto: CW


Hraje v

Seriál Role Od roku Do roku Počet sezón
Supergirl Andrea Rojas 2019 2020 1

Filtr seriálů