Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Andrea Rojas

Andrea Rojas

Tvůrce naprosto přelomové technologie, která změní život v National City.

Sezóny 1
2019 - 2020

Andrea Rojas pochází z velice bohaté rodiny. Většinu svého života zasvětila hledáním ztraceného medailonu, což bylo především snem její zesnulé matky. Andrea se začala kamarádit s Lenou Luthor, se kterou se také vydala na velice nebezpečnou výpravu právě najít zmíněný medailon. Andrea ho našla, ale nikdy o tom Leně neřekla.

Medailon si ovšem vybral na Andree svou daň a z ní se stala Acrata, tajemná vražedkyně, která později začala pracovat pro Leviathan. Když Lena Luthor plánuje, jak se nejhůře pomstít Kaře Danvers za to, že jí neřekla o tom, že je Supergirl, rozhodne se Lena vzdát CatCo. Svěří ho do rukou své bývalé kamarádky Andrei, která má se společností zcela jiné plány.

Mimo CatCo Andrea Rojas taktéž vede společnost Obsidian North, která vyvinula naprosto přelomovou věc – pomocí speciální kontaktních čoček se může téměř kdokoliv přenést do virtuálního světa a žít si svůj vysněný život bez bolesti a problémů. To samozřejmě udělá ve společnosti pořádný rozruch, spousta lidí bude na technologii naprosto závislá, což se nakonec Andree velice vymstí.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

(plus)2 body za to, když byla zabiják … byť teda nikdy nikoho nezbabila pokud si pamatuju dobře. :D

(minus)4 body za to, že je z ní jen další (a docela trapná) kopie Cat Grant, která mě štvala už od začátku. -_-

//Edit: Tak u poslední série z týhle postavy udělali dokonale monumentální pyču. :D

28.3.2022 | 12:10:27
tom99

Bohužel se mi víc líbila verze ze Země-38. To měla postava říz, pak už nic moc…

webmaster, grafik
20.5.2020 | 23:27:04

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama