Supergirl
73/100 - 135×

Supergirl

Supergirl je mladá dívka Kara Zor-El, která se narodila na planetě Krypton. Podobně jako její bratranec Superman, tak i ona spadla na Zemi, kde se jí ujala jiná rodina a to rodina Danverů, kteří se o ni začali starat a vychovali ji. Kara na sobě postupem času začala objevovat podivné schopnosti, které jsou totožné se schopnosti jejího bratrance Supermana.

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | CBS, CW | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Melissa Benoist (Kara Danvers), David Harewood (J'onn J'onzz), Calista Flockhart (Cat Grant), Chyler Leigh (Alex Danvers), Mehcad Brooks (James Olsen), Jeremy Jordan (Winn Schott), David Harewood (Hank Henshaw), Laura Benanti (Alura Zor-El), Julie Gonzalo (Andrea Rojas), Laura Benanti (Astra), Grant Gustin (Barry Allen), Sam Witwer (Ben Lockwood), Tyler Hoechlin (Clark Kent), Helen Slater (Eliza Danvers), Andrea Brooks (Eve Teschmacher)

Lauren Haley

Lauren Haley

Ta, která chce za každou cenu odhalit tajnou identitu Supergirl.

Sezóny 1
2018 - 2019

Lauren Haley je plukovník armády Spojených Států amerických. Haley byla poslána do DEO na rozkaz prezidenta Bakera, který náhle nahradil prezidentku Olivii Marsdin. Ta odstoupila poté, co byla odhalena jako mimozemšťan. Jelikož o tom nikdo nevěděl, radši rezignovala, aby americký lid byl klidný a nevzbouřil se, že mají za prezidenta někoho z jiné planety. Prezident Baker se ovšem pokusil razantně změnit DEO, protože si uvědomuje, že ve spoustě oblastech tato rádoby tajná organizace selhává.

Lauren Haley tam tedy byla vyslána, aby dohlédla na celou organizaci a převzala velení po Alex Danvers, jejíž metody taktéž nejsou vždy v tom nejlepším zájmu amerických občanů (navíc má osobní vztah k Supergirl, což Haley trochu tuší). Haley je známá svou přísností a vyžaduje dodržování všech rozkazů. Když se situace mezi obyčejnými lidmi a mimozemšťany začne vyostřovat, prezident Baker se uchýlí k nové strategii.

Okamžitě požaduje, aby Supergirl odhalila svou skrytou identitu. Jelikož operuje bez omezení, je nutné, aby se i ona zpovídala ze svých činů. Supergirl ale odmítá Hayley a celému DEO říci svou tajnou identitu, a tak je z organizace vyhozena. Haley ovšem na rozkaz prezidenta pokračuje ve vyšetřování a podrobí agenty DEO hloubkovému výslechu, aby odhalila, že dívka z oceli je ve skutečnosti obyčejná reportérka Kara Danvers.

Foto: CBS, CW

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Potom se zlepšila.

3.6.2019 | 21:12:57
tom99

No, je šíleně otravná. Ale aspoň někdo chce v DEO dodržovat pravidla, když už tam i tak nic nefunguje…

webmaster, grafik
25.1.2019 | 20:51:48
FihaN592

Nenávidím jí..

23.1.2019 | 12:18:55

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté a páté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Nicole Maines: Pokusím se svými čarovnými pohyby nekopírovat Scarlet Witch z WandaVision

Jelikož Melissa Benoist plní mateřské povinnosti, pozornost se upíná na postavy a herce, kteří se v minulosti z tak velkého zájmu radovat nemohli. Jednou z nich je například Nicole Maines, kterou v šesté řadě čekají velké věci. Herečka sledovala seriál WandaVision a všimla si něčeho zajímavého.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama