Supergirl Lauren Haley

Lauren Haley

Lauren Haley

Ta, která chce za každou cenu odhalit tajnou identitu Supergirl.

Sezóny 1
2018 - 2019

Lauren Haley je plukovník armády Spojených Států amerických. Haley byla poslána do DEO na rozkaz prezidenta Bakera, který náhle nahradil prezidentku Olivii Marsdin. Ta odstoupila poté, co byla odhalena jako mimozemšťan. Jelikož o tom nikdo nevěděl, radši rezignovala, aby americký lid byl klidný a nevzbouřil se, že mají za prezidenta někoho z jiné planety. Prezident Baker se ovšem pokusil razantně změnit DEO, protože si uvědomuje, že ve spoustě oblastech tato rádoby tajná organizace selhává.

Lauren Haley tam tedy byla vyslána, aby dohlédla na celou organizaci a převzala velení po Alex Danvers, jejíž metody taktéž nejsou vždy v tom nejlepším zájmu amerických občanů (navíc má osobní vztah k Supergirl, což Haley trochu tuší). Haley je známá svou přísností a vyžaduje dodržování všech rozkazů. Když se situace mezi obyčejnými lidmi a mimozemšťany začne vyostřovat, prezident Baker se uchýlí k nové strategii.


Okamžitě požaduje, aby Supergirl odhalila svou skrytou identitu. Jelikož operuje bez omezení, je nutné, aby se i ona zpovídala ze svých činů. Supergirl ale odmítá Hayley a celému DEO říci svou tajnou identitu, a tak je z organizace vyhozena. Haley ovšem na rozkaz prezidenta pokračuje ve vyšetřování a podrobí agenty DEO hloubkovému výslechu, aby odhalila, že dívka z oceli je ve skutečnosti obyčejná reportérka Kara Danvers.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CoRnDuCK

Potom se zlepšila.

3.6.2019 | 21:12:57
tom99

No, je šíleně otravná. Ale aspoň někdo chce v DEO dodržovat pravidla, když už tam i tak nic nefunguje…

webmaster, grafik
25.1.2019 | 20:51:48
FihaN592

Nenávidím jí..

23.1.2019 | 12:18:55

Stav titulků

Epizoda S05E02: Stranger Beside Me

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @antty, @dannymoro58, @AdriB, @KAITLYNN2812 a @„Tomaseqq“
Přečas: @cremo

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Aktualizace postav

V průběhu celé čtvrté sezóny budeme přidávat nové profily postav. Rozhodně je nezapomeňte všechny ohodnotit.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Zajímavosti

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Seriálový Superman by se rád utkal s Lexem Luthorem, ale bohužel to nevyjde

Již za pár dní nás čeká finále čtvrté sezóny a aktuálně se k seriálu vyjadřují bývalé hvězdy show. Nyní došlo na Tylera Hoechlina, kterého samozřejmě mrzí, že se již v seriálu jako Superman neobjevuje, protože podle něj by bylo skvělé vidět souboj Supermana s Lexem Luthorem.

Náhodný obrázek

Náhodný obrázek

Narozeniny